Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csináltassak 15 évesen tetovál...

Csináltassak 15 évesen tetoválást?

Figyelt kérdés

Szeretnék tetoválást egy betűt és egy keresztet.

Szerintetek megcsináltassam 15 évesen (fiú vagyok)

elfog deformálódni?



2013. jan. 5. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
szerintem nyugodtan csináltass, elvégre a te tested :)
2013. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de szerintetek nem fog eldeformálódni?
2013. jan. 5. 14:54
 3/15 anonim ***** válasza:
ha még nem vagy túl azon hogy hirtelen sokat nősz akkor megnyúlhat,de elvileg csak 18éve felett csinálhatnak tetoválást,úgyhogy ha csináltatsz akkor keres olyat aki ezt nem nézi
2013. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

szerintem nem az, hogy eldeformálódna, bár erről nem tudok sok mindent, ezt a tetoválóművész szerintem megmondja neked, vagy nem tudom.

hanem, hogy ami 15 évesen tetszik, és úgy gondolod hogy örökké tetszeni fog, arra lehet úgy nézel majd rá huszonévesen hogy 'basszus de gyökér voltam'. persze, lehet még később is tetszeni fog, de akkor is meg tudod majd csináltatni. én is 15 vagyok, és lenne jópár ötletem tetkónak, de nem merem megcsinálni, mert félek, hogy megbánnám.

2013. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
én is így vagyok am:S
2013. jan. 5. 21:27
 6/15 anonim ***** válasza:

Meg fogod bánni!!!

15 évesen teljesen biztos lehetsz benn, hogy meg fogod bánni.

Pár év alatt rengeteget fog változni az ízlésed, meg a véleményed mindenről.

Amit most szinte biztosra veszel az már később emlék marad, mert közbeszól az élet a partnered, vagy bármi...aztán később már azt is elfogod felejteni.

Én speciel el sem tudtam volna képzelni, hogy péntek-szombat este itthon vagyok. Minden hétvégét a buliban töltöttük.Csomó barát-haver, aki mindig ott volt azok már a múlté!!!

Betöltött mindent a haverok-buli téma. Aztán mindent megváltoztatott az élet!

Ha akkor megkérdeztek volna, nekem soha nem lesz tetoválásom. Sőőt, nőt nem mertem megszólítani, mert tök visszahúzóckodó voltam.

Most meg pont az ellenkezője lettem, mert változtam.

Televarrattam magam és bármelyik csajt megmerem szólítani.

Szóval én inkább óváintelek az ilyen "divat tetoválástól".

2013. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 SzilKa ***** válasza:

15 évesen normális helyen el se vállalnak... 16-18 év közt is csak szülői beleegyezéssel.

Várjál még a tetoválással pár évet, nem csak a tested, de az ízlésed is bőven változik még.

2013. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
16%

allod Cimbi én aztmondom neked hogy csináltass ahogy érzed!!:)

Én is 15évesen csnáltattam meg az megállni:S

Azóta van már 8:S

És megfog nyúlni meg fakulni fog eért kell varratni 3évenként új réteget rá:DD

Ez csak az én tanácsom te tudod:)

2013. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ahogy én látom a dolgot, még két éve van a tetkókultusznak. Utána megint a patyolattiszta bőr lesz a divat. Középkorú vagyok, átéltem már egy-két divathullámot. De csináltasd, ha egész életre el akarod csúfítani a testedet.
2013. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül azért akar tetoválást mert az a "divat" és egy tetoválás lehet esztétikus,nem feltétlenül csúfítja el az embert

ha nősz és nyúlik a bőröd változhat de 15ées korban legálisan nem csinálnak tetoválást

2013. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!