Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tériszonyos vagyok de szeretné...

Tériszonyos vagyok de szeretnék egy lovat (? )

Figyelt kérdés

Szóval nem is lóra hanem egy nagyobb pónira gondoltam mint a haflingi,tériszonyos vagyok és ezért nem szeretnék egy rendes lovat mert mikor felülök egy lóra akkor rögtön megijedek és leakarok szálni de a haflingin nem félek.

A nagypapám ért a lovakhoz és ő venné nekem és segítene a gondozásában.

Szerintetek jó ötlet? Meddig bírná el a póni ?

Csak normális válaszokat létszives,bocsánat a rossz helyesírásért.

13/lány


2013. márc. 7. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
súlyod? magasságod?
2013. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kb:44 kg vagyok,és 160-162 cm
2013. márc. 7. 23:46
 3/10 Valletta ***** válasza:
47%

A haflingi átlagos súlyú férfiaknak, nőknek egyaránt megfelelő hobbilova lehet.


Más kérdés, hogy megéri-e nektek úgy beruházni egy lóba, hogy nem tudsz lovagolni, illetve félsz a lovon, ezenkívül otthon tartanátok, tehát az oktatót vagy házhoz kellene hívni.

2013. márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nem egy olcsó mulatság egy ló tartása!
2013. márc. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mennyire tudsz lovagolni?
2013. márc. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Válassz inkább egy hucult, az is akkora, mint egy nagyobb póni és nagyon okos, ragaszkodó.

Ráadásul igénytelen, olcsóbb a tartása.

A lovakat azonban nem jó egyedül tartani, akár pónit, akár más lovat veszel, legyen mellette egy társ!

2013. márc. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, nekem is őrületes tériszonyom van. A kis sámlin is sikoltozok, még a felszállóra sem tudok a legtetejére fellépni, mert egyből begörcsöl a gyomrom, de a lovon elő sem jön.

Lehet, hogy kéne sokat lovagolgatnod, és legyőzni a félelmet, lehet, hogy azért félsz, mert nem biztos az ülésed semennyire.

2013. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Emyke031 ***** válasza:
Én is tériszonyos vagyok durván, de a lovakon (akár kifejezetten hatalmason is) még sosem éreztem ezt.
2013. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát kiskoromban töbször lovagoltam, egyedül már egy nagyobb pónira is feltudok ülni,sétálva tudok egyedül is lovagolni,de vágta meg ilyesmi az már nem megy,elég kezdő vagyok,viszont tudom mi kell egy lónak a régi nagy tyúkólunkat alakítanánk át istállóva a baráti kőművesünkell és mögötte van egy nagyjából tiszta terület ami füves,csak pár fa van ott.A tyúkól eleve egy nagy kecske/dísznó ól amiben mi tyúkokat tartottunk de persze ez újra lenne majd betonozva stb..a barátunk évvel foglalakozik és már nagyon sok istállót készített
2013. márc. 8. 11:13
 10/10 anonim ***** válasza:
A helyedben inkább keresnék egy olyan helyet, ahol oktatnak is, kezdő fejére nagoyn csúnyán rá tud nőni egy póni...
2013. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!