Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri venni acélbetétes cipőt?

Megéri venni acélbetétes cipőt?

Figyelt kérdés

Kényelmetlen benne lovagolni?

menyibe kerül ?

és lehet kapni lovagló üzletekben vagy webshop-ban ?



2013. márc. 11. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszer vettem fel heccből acélbetétes bakancsot..nem ajánlom :'D

Egy rész nem érzed mekkora segítséget adsz a lónak, más rész beleakad a kengyelbe, harmadrészt kényelmetlen, és még nem is arra való.

Szerezz olcsón, használt lovaglócsizmát.

2013. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bővebben kifejtem: lovagláshoz vettem fel, és lovagláshoz kényelmetlen.
2013. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Valletta ***** válasza:
Nekem volt, lovagláshoz nem használtam, de általában túl kemény is a talpuk hozzá. Lovasboltban szerintem nem is kapsz, nem lovaglásra való, nincs szükség acélbetétre.
2013. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak mert egyik ismerősömnek rá lépett a ló a lábára,és kórházba került elég súlyos sérüléssel.Ezért már nem hajlandó acél betétes cipő nélkül lovagolni.

Azért kérdeztem mert nem szeretném ha velem is ilyesmi történne mert tavasztól kezdek el lovagolni.

2013. márc. 11. 14:58
 5/8 Valletta ***** válasza:
Nincs olyan lovas akinek még nem lépett volna rá a lábára a ló. Meg kell ismerni a lovak viselkedését és tudni kell elléptetni a lábadról (nem pedig eltolni oldalra). Emiatt szükségtelen az acélbetét.
2013. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezen most besírtam. Ne haragudj. :'D Ha acélbetétes bakancsban fogsz lovagolni, valószínűleg nagyobb bajod lesz, min hogy rádlép a ló. A lovaglás veszélyes, ennyi erővel páncélban, kipárnázva, légpárnákkal is lóra ülhetnél, meg ne üsd magad. Csak nem tudnál lovagolni benne. xD
2013. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megszokja az ember nem olyan kényelmetlen. esetleg egy keményített orrú bőr bakancs sokkal kényelmesebb. De tényleg megszokható, mert én acél betétes bakencsban szoktam lovagolni
2013. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megszokható, csak annyi a finom segítségeknek... De ha azt lesz.rod, hogy a lónak milyen, akkor végül is nyugodtan. Szerintem felesleges, meg kell tanulni helyesen vezetni a lovat, megfelelően beállni mellé, és elléptetni, ha kell.
2013. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!