Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miről árulkodik az, ha valaki...

Miről árulkodik az, ha valaki acélbetétes bakancsot visel?

Figyelt kérdés

Lucskos, hideg, havas időben szeretek acélbetétes bakancsot viselni, mert meleg és vízhatlan, de nagyon nem szeretném, hogy punknak vagy más ilyesminek nézzenek miatta, mert nagyon nem vagyok az. A többi ruhám átlagos (farmer, pulóver).

Mit gondoltok, előfordulhat, hogy olyasvalaminek vélnek a bakancs miatt, aminek nem szeretném, hogy véljenek? Ti mit gondolnátok egy ilyen ember láttán?



2013. febr. 28. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mert én sem vagyok punk és hasonló, mégis hordok acélbetéteset, mivel szerintem is jó, kényelmes, strapabíró és tetszik. Nincs ebben semmi.
2013. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van.

Ha mást látok benne, akkor sem ugrik be semmi.

2013. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ebben semmi különös. Sőt, egy barátnőm általában feketében jár és acélbetétesben, de tök normális (nem punk meg ilyenek), csak ilyen ruhákban szeret járni, aztán kész.
2013. márc. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ebben egyetértünk. :) Megnyugtattatok.

Azért még jöhetnek a további vélemények is.

2013. márc. 1. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Engedd rá a farmer szárát, ne gyűrd bele...

Meg legyen a bakanccsal azonos színű a fűző, így lóf@sz se fogja észre venni, hogy nem egy sima téli cipő.


Én pl. munka védelmi cipőt használok így... Vízhatlan, kényelmes, nem csúszik a jegesúton sem. Kicseréltem a fűzőt feketére és már 3 éve hordom vígan munkában, utcán, túrákon, mert tökéletesen lehet letakarítani és könnyen, nem is büdösödik, mert bőr.


Meg aztán a mai cipők minőségét elnézve ezekkel jön ki az ember a leggazdaságosabban.

2013. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5


Sáros időben azért néha beletűröm a nadrág szárát, mert különben leér, felszívja a vizet és térdig latyakos lesz.

A fűző is fekete benne.

2013. márc. 1. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Az acélbetétes bakancs, meg a punk között nekem nem esik le, hogy milyen kapcsolat lenne. Vagy még csak én nem hallottam róla?


Sokkal inkább néznél ki skinheadnek, vagy valamilyen szélsőjobboldali embernek, de ahhoz meg fehér színű fűző kéne (egyébként a fehér fűző rasszizmust jelent). Szóval fekete, vagy akármilyen sötét bakancs, + fekete fűző, tökéletes, senki sem szólhat bele.

2013. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mustafa33 ***** válasza:
31%
Kőbányában dolgozol, vagy favágó vagy? ☺
2013. márc. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
70%

Arról, hogy az illető jó fej, szeret bakancsot hordani, szereti a gitáros zenét esetleg szeret túrázni is. Én is így öltözködök [link] 1 éves, [link] ez pedig 9 éves. Ha fekete fűző van a bakancsba nem kell aggódnod, sokáig nem tűrtem be, de a decemberi -10fokba betűrtem. Neked tetszik betűrve?

Milyen a bakancsod?

2013. márc. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mustafa33 ***** válasza:
0%

Túrázni, acélbetétesben. ☺ ☻ ☺ . Na tudod kit nézzél hülyének.

Erre lett kitalálva: Safety and healt at work ☺.

Tudod, miért olyan magas a szára? Azért, hogyha meglátsz három kátrányos helyzetűt és egyedül vagy, a f.sod ne follyon a zoknidra. ☻

2013. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!