Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek bejön egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön egy olyan srác akin terepgatya van, lábszárközépig érő acélbetétes bakancs, és zöld bomber dzseki?

Figyelt kérdés

Nem szeretne valaki ismerkedni?

Nem vagyok egy tudatlan neonáci nyomorult mielőtt ide írnátok ezeket ;)



2013. febr. 18. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem,nőj fel,legyél férfi(bocsi)
2013. febr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%

Rocker? :D

A rockerség királyság ;)

2013. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen valami olyasmi :D
2013. febr. 18. 20:40
 4/21 anonim ***** válasza:
Engem taszít. 26N
2013. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Az en fium is rocker !:d es nem itelem el mert mast hallgat mint en , a stilusa meg bejon *-*
2013. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
18 év alatti csitriként talán. Most már szóba sem állnék veled. Embereld meg magad. Ja! az erdélyiek kvrvár@ nem akarnak visszacsatlakozni :D az már külön "ország".
2013. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

terepgatya, acélbetétes bakancs akár 15-20 soros nagyon szexi egy fiún :D viszont a bomber dzseki az olyan verekedős tipusu fiura utal, ami nekem gyerekesnek tűnik :S de esetleg már barátságosabb hatást kelt a fekete bőrdzseki, és a hosszú haj :)) imádom a hosszú hajú rocker vagy inkább metálos fiúkat. Persze csak akinek be van nőve a feje lágya és nem iszik meg verekszik meg füvezik össze vissza, hanem komolyabb de egyben humoros :)

Az, hogy a hazádat szereted, az nagyon szép és jó dolog, de sokan félreértelmezik a náciságot és a kopasz, tüntetéseken lévő hülye 20on éves fiúkra gondolnak akik csak azért verekednek mert menő és romagyűlölők. Na ezeket utálom. csak az értetlenségre utal.

Én is nagyon szeretem a hazámat, minden ami vele kapcsolatos, az érdekel, szeretem a történelmét és minden ami magyar, de nem vagyok náci.

18l

2013. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves...:D
2013. febr. 18. 20:48
 9/21 A kérdező kommentje:

ma 20:47

én sem egy kötekedő neonáci vagyok :)

2013. febr. 18. 20:50
 10/21 anonim ***** válasza:
Attól függ miket hallgatsz ezek mellé:)
2013. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!