Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancs?

Acélbetétes bakancs?

Figyelt kérdés

Milyet ajánlotok?

A 20-asnak kb. hány centis a szára?

Nektek milyen van? :Đ



2013. márc. 6. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el és próbálod fel? Ennek pont nem a divat kellene, hogy határt szabjon. Nekem Shellys-em van / volt, kettőt hármat már eladtam.
2013. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dr.Martens. :]
2013. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dr. Martens

Shellys Rangers

Én úgy kb. ezt a kettőt ajánlanám, de ha rám hallgatsz Steel-t ne vegyél.

2013. márc. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálj fel párat és amelyik a legjobb a lábadra azt vedd. Nekem a Martensnek a fazonja nem tetszett, a Shellys-nél túl szűk volt orrba, vádliba. Nekem a Steel vált be de nekem elég széles lábam van. Szóval kinek mi.
2013. márc. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 15-ös Steelem van, és 4 év alatt semmi bajom nem volt vele, még teljesen jó állapotban van.

De gondolkodom egy 20-asban én is, csak még nem tudom, milyen legyen. Szemezgetek az Undercoverral, de arról nem igazán hallottam véleményeket.

2013. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1460 as és 1919es martens van, ajánlom mindkettőt:)
2013. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!