Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
[link] nekem nagyon tetszik. Az anyja arab az apja painthorse ez szintén nagyon tetszik, mert rajongok az arab lovakért és westernezek. A leírás viszont kicsit furcsa róla.. bár lehet külföldi az eladó. Igazából kancát szeretnék, de azt nem találtam megfelelő árban.
2013. márc. 12. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hívd fel az eladót. Telefonon vagy akár személyesen jobban el tudnál beszélgetni a paciról és a kérdéseidre rögtön választ is tudnál kapni.
2013. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Valletta ***** válasza:

Nem külföldi az eladó, hanem kupec és eléggé hadilábon áll az írással. Kétszer is gondold meg, hogy pazarolsz-e időt arra, hogy személyesen is megnézd a lovat. Mivel nincsenek papírjai, mondhat bármit, de én személy szerint erősen kétlem, hogy ettől az USA import méntől lenne a csikó: [link]

Valószínűleg belovagolva nem nagyon van így háromévesen, remélhetőleg nem két évesen kezdték nyereg alatt dolgoztatni. Ha tetszik, faggasd ki, próbáld ki, alkudd le, de nagyon legyél résen.

2013. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam, hogy külföldi, mert így hívják:Croimans Wendy

az apán én is csodálkoztam..

2013. márc. 12. 20:12
 4/9 Valletta ***** válasza:
Ja, akkor bocsánat! És sok sikert a lóhoz. Legyen az, aminek hirdetik.
2013. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2013. márc. 12. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon korán lovagolhatták be (vagy törték, ki tudja), nekem a háta nem tetszik, épp emiatt aggódnék, a későbbiekben mennyire lesz lovagolható, eladja-e szépen a hátát, laza-e a munka alatt, vagy sem - ha a hátát beejti, az hosszútávon fájni fog neki, a hátfájdalmak pedig elég komoly dolgokat eredményezhetnek.
2013. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én csak azért hívnám fel,h mit hazudozik :D a kupecoktól még felkapott fed.mén is került ki így lehet még neki is igaziak a papírjai :D
2013. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kupec ló, jelleg, nem is tiszta vérű és az ára szerintem ehhez képet horribilis.

Én kihagynám, nem tudom mennyire megbízható, még az írással is probléma van.

2013. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 13. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!