Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóhirdetéseknél mit jelent...

Lóhirdetéseknél mit jelent az, hogy "lábait adja"?

Figyelt kérdés

Lovasok.hu-n sok eladó ló hirdetésnél láttam, hogy azt írják, "lábait adja"


Először azt hittem, ez azt jelenti, hogy könnyen lehet pucolni vagy patkolni a patáját, mert feladja a lábait.


De van egy olyan érzésem, hogy ez nem ezt jelenti :)


2013. márc. 30. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, ezt jelenti. :) Ha kéred a lábát, mert mondjuk ki akarod kaparni a patáját, akkor feladja.
2013. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jelenti. Jelzésre (megütögeted a lábát) felemeli és kitisztíthatod a patáját.
2013. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan azt jelenti, hogy könnyedén ki tudod takarítani a lábát, könnyű patkolni, körmölni. Van olyan rossz szokás, hogy nem adja valamelyik lábát, stb., ami lehet régi vagy aktuális lábproblémára visszavezethető, vagy egy rossz szokás is (pl. az én lovam is rápróbált mikor elhoztam, kb. 2 nappal később, hogy ő most akkor nem adja a lábait. Kapott egyet a nyakára, egyből elfelejtette a dolgot).
2013. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FeketeszeműReptoid válasza:
lenyisszantja és odaadja neked a lábait =D
2013. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!