Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért lett fizetős a lovasok.h...

Miért lett fizetős a lovasok.hu hirdetések?

Figyelt kérdés
Az eladó lovakra gondolok. Régen mindig csomó ló volt fent ilyenkor, tavaszkor. Most az olyan lovak, amik nekem árban megfelelnének (200.000 ft-ig), van 5-6 képes hirdetés, a többinél nincs. :S. Még annyi kérdésem lenne, hogy miért van egyre több póni az eladó lovaknál, és egyre kevesebb nagy ló? :S
2013. ápr. 3. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

ha megtetszik leírás alapján a ló akkor vedd a telefont vagy az e-mailt és lépj vele kapcsolatba. ha nagyon akarsz venni nehogy már ez tartson vissza...

egyébként azért, mert ez magyarország..

2013. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert sokan a netről töltöttek fel kamu képeket a lovaikhoz (állítólag, én annyira sok ilyet nem láttam mondjuk), és úgy gondolták, hogy aki komolyan gondolja az eladást, szán rá pár száz forintot. Aki nem, annál nincsenek képek.


Kb. 200 ezer amúgy nem olyan sok, annyiból én versenyistállókban néznék körül, ha megfelelő lenne egy telivér vagy ügető is, igaz, ezek ősszel olcsóbbak, és nagyobb a választék.

2013. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert sok volt az átverés, meg a hamis kép. Meg ha már valaki több százezer Ft-ot akar kérni a lováért, akkor legyen olyan igényes és szánjon rá párszáz forintot.


A másik amivel ki lehet szűrni a kupeceket, az a helyesírás. Aki nem szánja rá azt a két percet, hogy a pár mondatos hirdetését alapvető helyesírási hibák nélkül feladja, én attól egy rozsdás szöget nem vennék, nem hogy lovat.

2013. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!