Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Large pony magyarul, mit...

Large pony magyarul, mit takar? Milyen fajták?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyobb póni, de még nem cob. Nem találkoztam még a jelöléssel, ez csak tipp. Esetleg fél-pónik, vagy zömökebb pónik, akikre nem jók a póni cuccok, de a cob nagy.
2013. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
" Larger ponies can be ridden by adults, as ponies are usually strong for their size. [...] For showing purposes, ponies are often grouped into small, medium, and large sizes. Small ponies are 12.2 hands (50 inches (130 cm)) and under, medium ponies are over 12.2 but no taller than 13.2 hands (54 inches (140 cm)), and large ponies are over 13.2 hands but no taller than 14.2 hands."
2013. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, elnézést, lemaradt a magyarázat, szóval 147,68 cm alatt, de 137,28 cm felettiek, általában elég erősek, masszívak ahhoz, hogy felnőttek üljenek rajtuk.

(egy marok 10,4 cm, azaz 4 hüvelyk).

2013. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor jól sejtettem, valami hasonló nagy masszív pónira tippeltem.
2013. ápr. 18. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!