Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagláshoz tampon?

Lovagláshoz tampon?

Figyelt kérdés
Lehet használni, nem csúszik ki/be?

2013. ápr. 4. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet lovagláshoz, vagy akármilyen sporthoz használni, a medence izmai megtartják, úgyhogy nem csúszik se ki, se be.
2013. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, én már lovagoltam úgy, nem zavart, semmi gond nem volt vele. :)
2013. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz simán. A víznél (tudom nem ide tartozik) vigyázz, mert még egy órát vagy egy uszodában ha nagyon muszáj az ok, de pl strandra, főleg ahol van meleg vizes medence ne menj tamponnal.
2013. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Strandra miért ne? Kezdő vagyok még, minden tanács jól jön :)
2013. ápr. 4. 22:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Totál simán. Annyi, hogy én ilyenkor mindig eggyel nagyobbat használok, mert baromi kínos lenne, ha baleset történne... szóval eggyel nagyobb és tuti a dolog :)
2013. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Strandra azért ne, mert a meleg (meg a meleg termál víz) eléggé kedvező a baktériumoknak. Aztán a tampon szálán fel tudnak azok jutni. És a strandok vizei mindennek elmondhatók, de hogy tisztáknak nem az biztos. Gondolj bele hányan lehetnek akik lusták elmenni a wc-ig, meg eleve piszkos testtel mennek be? Illetve a kisgyerekek, akik orrukat is belefújják (nem egyszer láttam már ilyet, taknyuk-nyáluk lókott), vagy beleejtik a fagyijukat, rohangásznak a homokozóba, 3 percenként ki-be a vízből, még belegondolni is rossz.
2013. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is használj nyugodtan tampont, de én nem javaslom, hogy eggyel nagyobb méretet válassz, mert az egy kezdő számára kényelmetlen lehet. Azt használd, ami kényelmes és rakj be egy tisztasági betétet. Én mindig így megyek, mert jót tesz a mozgás ilyenkor...

B.

2013. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Maradok egyelőre a mini-nél, annál nagyobbat nem tudnék felrakni, de biztos ami biztos, azért lesz rajtam betét is, míg kitapasztalom...:)
2013. ápr. 5. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kitapasztalva is betéttel együtt használom sportokhoz, így biztosan nem kell azon izgulnom, hogy nem telik e meg, amég kinn vagyok.
2013. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Énis szoktam tamponban lovagolni, arra vigyáz, hogy jó mélyre tedd be, különbenfájni fog.


De ha rendesen beteszed,akkor nem is fogod érezni, hogy ott van.


17/L

2013. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!