Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hunkadombi lovasklubról...

Hunkadombi lovasklubról vélemények?

Figyelt kérdés
Főleg bértartás (ár, karámok, pályaminőség, közösség, lopnak? Stb) edzések, versenyek, megközelíthetőség tömegközlekedéssel, autóval.

2013. ápr. 12. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia. Én voltam kint, és nekem nem jött be. Nem tetszett, hogy csak akkor van karámban a lovad, ha te kiteszed magadnak, vagy az edződ kimegy és kiteszi, meg be is persze. Tudom, hogy külföldön ez nagyon elterjedt, de szerintem nálunk nem annyira... És persze ezért fizetek sok sok pénzt....

A fedeles csak negyedik fedeles, nekem a pálya minősége sem tetszett. A boxok nagyon kicsik és az egész olyan, mint egy lelakott laktanya, mindez 62 ezer forintért....

2013. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az mit takart, hogy a fedeles csak negyedik fedeles? Ezt nem értettem. Köszi a választ. Hallottam róla ilyeneket, hogy olyan lepusztult tanya jellegű... Azért tetszik, mert nagyon hamar oda tudnék jutni, a hévtől két perc séta, és van világítás meg fedeles... De ez karámozás dolog ha így van, ahogy mondod, annak nem örülök, naponta kétszer nem tudok kimenni... (Délutánonként tudok kijárni, heti 3x kb, lehet, hogy oda többször is, mert könnyen megközelíthető, de napi kettőt reggel este nem tudom megoldani...) Nincs olyan lehetőség, hogy a lovász kirakja? Úgy örültem, hogy találtam ezt a helyet, jövő héten kimegyek személyesen körbenézni, többet tudnék oda járni, mint ahová most járok, örülnék, ha jó hely lenne... :D
2013. ápr. 12. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e mód rá, de sztem ha összebarátkozol a lovásszal, meg lehet vele beszélni, hogy reggel tegye ki, te meg délután behozod, vagy fordítva. Nálunk (Debrecen) ez simán működik.
2013. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

62 ezer?Lejebb mentek az árak?Amikor én ott voltam nézelődni 4éve,70 felett volt.

Majdnem hanyattvágtam magam,az áron,mert ahhoz képest elég khmm..."szocreál".

2013. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert lehet rájöttek, hogy válság is van, meg az egész hely nem ér 40 ezret.

Kérdező voltál kint? Megnézted?

2013. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-vagyok.Én sajnáltam annó mert HÉV-el onnan negyed órára laktam,de nem volt 70 ezrem,ezért a szolgáltatásért,meg ha let volna se adok ki annyit,szóval más hely mellett döntöttem.
2013. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam kint. Tényleg egy lepusztult katonai telepre hasonlít, szemét van mindenhol, meg mindenféle félig szétrohadt beton cuccok. A kinti pálya jónak tűnt, az edző csajszi is ügyes, a fedeles is tűrhető. 60 000 Ft a tartás. A lovász nem rakhatja ki a karámba, tilos neki. Edzővel lehet megbeszélni... De a karámok állnak a vízben, egy ismerősöm tartja ott a lovát, ő külön karámot csinál neki. Az öltöző nem fűtött. Meggondolom még, mert közel van, ha a karám dolgot sikerülne megoldani, hogy minél többet lehessen kint, neadjisten más lóval együtt, akkor más ellenvetésem nincs. Azt meg meg lehet szokni, hogy nem virágágyás mellett nyergelek, hanem betontömb meg szemétkupac mellett, csak kicsit lehangoló. :)
2013. ápr. 15. 17:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Na akkor romlottak az állapotok,a 4-5 évvel ezelőtthöz képest.Akkor még pl volt fűtött öltöző.Viszont barátnőm azért vitte el onnan a lovát,mert kiderült,hogy a háta mögött bérlovagoltattak rajta...
2013. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy 60,vagy 60+ÁFA?Mert nem mindegy...:-)
2013. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazad lehet, mert inkább valami 65-ről volt szó....:D
2013. ápr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!