Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lórol?...

Mit gondoltok erről a lórol? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 14. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szép, az árkategória jó lenne, ha tisztavérű lenne. A papírjairól nem lehet olvasni semmit, és olyan kép sincsen, ahol 4 lábon áll. Amúgy nagyon tetszetős, szép a feje, megvenném, ha lóvásárlás előtt állnánk és minden jó lenne a lovagolhatóság szempontjából is :)

Majd egy videót azért kérj róla síkor is meg ugrómunkán is!

2013. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*síkon
2013. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pivekla ***** válasza:
Tetszetős lovacska, én is az egyenes talajon való álló képet hiányolom, meg esetleg néhány lovas nélküli, szabadon mozgó fotót. Máskülönben én nem találok kivetnivalót a hirdetésben, vodeón is megnézném a lovat mielőtt meglátogatom személyesen.
2013. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. És szerintetek megéri az árát?
2013. ápr. 14. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Lovas nélkül, négy lábon megállítva kéne róla kép mindkét oldalról, és tudni kéne, hogy áll a papírokkal, bár ha versenyzik, valamilyen papírja biztosan van.

Ezen kívül megnéznék róla videót nyereg, minden nélkül, és felszereléssel, lovassal is.

Az ára nekem kicsit sok, mivel nem egy hannoveri mégse... De megnézni megéri, idomítottságtól függ, megéri-e.

2013. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pivekla ***** válasza:
Telipapíros, rutinos versenyló. Én sem adnám olcsóbban.
2013. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ mire szeretnéd használni.Ha csak hobbi szinten, akkor drága!Csak az én példámat hozom fel, volt egy kisbéri félvér kancám, 250ezres árkategóriás.50ezret költöttünk az orvosi kezelésére mikor beteg lett, és mégis el kellett altatni (2éves volt). Ha belegondolsz hogy egy 800ezres ló is járhat így, akit csak hobbinak és barátnak tartassz, akkor nem éri meg!

2013. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!