Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért csinálja ezt? Ez jó...

Miért csinálja ezt? Ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Mikor közeledek felé, ugy "morog" vagy nem is tudom, hogy irjam le, de olyan aranyosan :$ Meg akkor is csinálja mikor a szénát viszem neki :) Már jön előre és olyan "brrrr" hangot ad ki.:)

Remélem értitek mire gondolok.

De lehet ez rosszat jelent?


2013. ápr. 14. 19:32
 1/5 anonim válasza:
MID? Milyen állatiról van szó? Lóról? Az hogyan morog? Főleg aranyosan? De ha ló akkor a füleit nézd ha hátra és lefele feszíti őket(úgy hogy a fejéhez simuljanak )akkor fél vagy aggresszív.
2013. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szó szerint morog, az nagyon rossz előjel, és nagyon ritkán, kevesen tapasztalhatják meg élőben, nekem is csak egyszer sikerült ,egy hevederiszonyos lónál...

Ha höbög-böbög, vagy valami ilyesmi hangot hallatt (így szokták jellemezni), az jó, izgatott, örül, hogy lát (téged, vagy a kaját).

2013. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az nem morgás :D Böhög neked, mert örül a jelenlétednek. Az enyém is szokott mikor elfogy a széna, etetéskor vagy ha épp szomjas. Akkor is szokta csinálni, ha idegen lovak közt magára hagyom és érte megyek.

Szóval ez jó dolog és örülj neki, ha így köszönt.

2013. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jó, akkor höbög, csak nem tudtam hogy kell irni :)

köszi.:)



nem súnyít. :)

2013. ápr. 14. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem egyik lovam olyan volt, h amikor a lovász vitte a zabot, hátracsapta a fülét és hörgött...
2013. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!