Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények erről a lóról?

Vélemények erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 24. 18:12
1 2
 12/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Ez valami híres ló?
2013. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
valaki azzal szórakozik, hogy valaki más lováról kérdezősködik. a képeket facebook-ról szedi le és teszi fel ide. hogy mire jó neki(kérdezőnek) az kérdéses
2013. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Abszolút nem híres, nem Dallos Gyula pacijáról beszélünk, no. Egy nem túl kellemes környezetből megmentett paciról beszélünk, hogy itt miért lett ily' népszerű, az már érdekesebb kérdés lehet, de nem tudnék egyértelmű és biztos választ adni, megjegyezném, én nem mondanám egyértelműen rosszindulatnak sem a kérdést, nálam is volt, hogy találtam a neten olyan képet, vagy videót, amelyen egyértelműen hibás volt valami, de magamtól nem tudtam rájönni, hogy mi - nem feltétlenül rosszindulat kérdezni, mert így lehet fejlődni, akkor is, ha benne vagy, akkor is, ha kívülről nézed.
2013. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nagyon szep lo ;)
2013. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!