Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy álljak így ki?

Hogy álljak így ki?

Figyelt kérdés
Most jutottam el odáig, hogy kipróbálnám magam díjlovas versenyen. Viszont visszahúzó hatással vannak rám "apuci kislányai"...tartok attól, hogy kinevetnek, összesúgnak a hátam mögött. Nem tehetem meg, hogy extra származású lóval menjek, hogy a legdrágább nyerget rakjam rá...Érdemes így egyáltalán megpróbálnom? Mit tehetnék, hogy elfogadjanak?

2013. ápr. 24. 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én meg egy ügetőn lovagolok, díjlovagolok, bár versenyre (még!) nem mentem, de már így is mondtak már rám ezért mindent, na és? Van pár ember, akikkel remekül kijövök, és ez bőven elég, kell a nyavalyának, hogy majd mindenki értem rajongjon, és pajtizzon velem.

Aki azért kinéz, mert olcsó maga a ló az ő csili-villi több millás példányához képest, és amúgy is "jajj nem erre lett kitalálva", bezzeg az övé... Az kíméljen meg magától inkább, mert nem biztos, hogy meg akarom ismerni mélyebben. Tisztában vagyok vele, hogy a lovam nem erre lett teremtve, de azzal is, hogy minden lovat meg lehet tanítani szinte bármire bizonyos szintig - innentől csak kitartás kérdése, és én úgy gondolom, hogy a lovaglásban ketten, max hárman vagyunk: Én, a ló, és az edző.

Voltaképpen senki más nem kell - senki olyan, aki nem akar partner lenni ebben.


Azok felé nyiss, akik felől azt érzed, hogy elfogadóak, biztosan akad azért ilyen is.

2013. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tudod nem a ruha teszi az embert... meg a felszerelés meg a ló...

Amúgy tényleg nem kell cimbizni, ha látod, hogy ellenszenvesek, amúgy is a pontok döntik el a sort. Ha te falusi lovas jobb leszel mint ők, akkor meg irigyek lesznek. Na és? Mondjanak amit akarnak.

2013. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Most mondok neked valamit:) Nem vagyok apuci kislánya, de van egy tisztavérű fríz heréltem és a legújabb felszereléseim. A barátaim detto drágább lovakkal rendelkeznek, lipicai, furioso és gelderlandi. Jött egy lány, aki falusi volt, egy félvér lóval és még tájszólása is van:D Egyáltalán nem érdekelt minket! Simán befogadtuk, szerettük úgy, ahogy a gazdagabb, nemesebb lóval érkező, jó felszerelésű lovasokat :) Szerintem ne izgulj annyira emiatt :) Mondjuk nyilván a társaságon is múlik, de ha bemutatod, mit tudsz, akkor rájönnek, hogy semmiben sem különbözöl, mint ők :)
2013. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!