Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Általában mivel jutalmazzátok...

Általában mivel jutalmazzátok a pacitok? Mit szeretnek még nagyon az almán kívül?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 15:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszii.:)
2013. ápr. 27. 11:56
 12/14 anonim ***** válasza:
répa,dinnye,körte,szőlő és a lovasboltokban lehet kilós kiszerelésben lovaknak való jutifalatot venni.abból a trópusit imádja nagyon.amiért viszont él hal nyáron a csicsóka szára.szoktunk nekik szedni mert vízpart közelében nő csak
2013. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Alma, répa, nyáron görögdinnye héja, időnként száraz kenyér. A ló jutalomfalat csak parasztvakítás, soha nem adnék pénzt ilyenre. Elvileg lehet adni narancsot, édesburgonyát, meg még pár dolgot, én nem szoktam, de attól még lehet. A kockacukor nagyon kis mennyiségben nem hiszem, hogy ártalmas (vagy annyira kicsit, hogy nem számottevő), de én nem szoktam adni. Az alma, répa ugyanolyan finom, és sokkal egészségesebb.
2013. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mimi200 válasza:
Én azt hallottam hofy nem szabad K betűs ételeket adni a kockacukron kívül,de valószínüleg hülyeség mert egy ismerősöm is adott olyanokat a lovának.Egyébként ez attól is függ,hogy milyen a lovad!!!Van olyan,ami válogatós,1-2 kaját eszik meg,van olyan ami bármit megeszik....
2013. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!