Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet még valamit csinálni a...

Lehet még valamit csinálni a lábaival?

Figyelt kérdés
Egyszer bezabáltatták úgy, hogy nem mozgott, lucernát, abrakot kapott 0 ( ! ) munka mellett. A lábai javultak valamelyest, sőt már nem olyan vészes. Nem tudom, hogy ezt hivatalosan hogy hívják, csak annyit hallottam: " hogy beleállt a lábába ". Most szeretném magamhoz venni, kislányomnak, csupán simogatva lenne és fő munkaidejében hivatásos fűnyíróként "üzemelne". Javasolták, hogy fedeztessem be, mert akkor majd a csikó is leszívja és a károsodott patarészt szépen el lehet távolítani idővel. No most a kérdés lényegében, hogy akkor mit tehetnék, hogy a lábacskái rendbe jöjjenek. Elég sziszifuszi magyarázat lett.

2013. ápr. 26. 23:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó egy szóval nem mondtam, hogy nem kaparnék össze neki valahonnan egy lovakra szakosodott ( ! ) állatorvost. A vakcinákat ez az orvos is be tudja neki adni, hisz' elméletileg ezt tudnia kell! Nem lehurrogást kértem és egy szóval nem mondtam, hogy nekem szükségem lenne egy csikóra!
2013. ápr. 26. 23:28
 12/14 A kérdező kommentje:
Vagy éppen harapd le azért a fejem, mert nem akarok egy rendkívül jó szándékú pónit kolbászban tudni!
2013. ápr. 26. 23:30
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt ismerősöm lovával, úgy nézett ki nem marad meg, mert alig állt a lábán, de hosszú és költséges kezeléssel, rengeteg idővel helyrehozták a lovat lovagolható állapotba.
2013. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
patairhagyulladás ? maradéktalanul helyre lehet hozni ! doki kovács neki !
2013. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!