Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a ló mennyit érhet? (több...

Ez a ló mennyit érhet? (több lent)

Figyelt kérdés

Sokat láttam már itt gyakorikérdéseken, nem bántó szándékkal tettem ki, csupán kíváncsiságból. Nem szeretném, hogy arról folyjon a szó, hogy már volt kint stb.


Kérdésem a következő: Mennyit érhet?


amit tudok róla:

Herélt,11éves, magyar sportló (nem tisztavérű, nyakon sütött)

állítólag 110-120ig ugranak vele, versenyeredményt nem találtam róla, talán azt hallottam hogy idén kezdenek vele versenyezni?, testelépítése tetszik, szép ló, képek alapján szép az ugróstílusa is.


NEGATÍV KRITIKÁKAT NEM KÉREK, NEM AKAROK VESZEKEDÉST SZÍTANI


képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. máj. 4. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nos.. Nekem volt két lovam


Egy ló átlagára kb. 1.000.000 forint..

Bár lehet akár 600.000-ért is venni, ez függ a ló életkorától is...


Szerintem ez a ló se lehet sokkal több, mint 1.000.000-1.500.000 forint

2013. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tiéd?
2013. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Laura012 ***** válasza:
Egyet értek az első kommentelővel szerintem ez a ló 1.000.000ft-ot érhet, minimum 700.000ft lehet
2013. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem nem az én lovam, csak nagyon megfogott.. én is kb 1-1,5 millióra saccoltam az árát, csak érdekelt szerintetek mennyit érhet.. (persze kevés róla az infó, de ennyiből is le lehet szűrni ha egy ló jó ló :) )
2013. máj. 4. 13:41
 5/11 FannaL ***** válasza:
Ez igen, Szárcsa mekkora sztár. nem tudom talán 10. kérdés már róla:D Egyébként ja, 1 milka körül, de a múltja nem a legszebb. Gyönyörű ugrása van, az tény és könnyedén is veszi őket. :)
2013. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Emberek, hol ér ez a ló 1 milliót? Ne vicceljetek már! Tudjátok mennyire sok pénz?

Például tudjuk, hogy vannak-e papírjai, volt-e sérülése, bármi légúti problémája?

Igen, szépen ugrik, de mint látjuk, egy gyerek alatt. Lehet király oktató ló, de nem tűnik pöpec versenylónak.

Nem tett le semmit az asztalra, nem tudunk semmit a vérvonaláról.

Ha jól, rendesen be van lovagolva, akkor maximum 600.000 forint.

Nem kell felbecsülni minden lovat. Semmi eredménye, és semmit nem tudunk róla.

2013. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én lovam felszereléssel együtt volt 240, belovagolt, kiegyensúlyozott, papírokkal rendelkező, rossz szokásoktól mentes,egészséges, akkor 8 éves kanca. Na most akkor menjek vissza, hogy ez nagyon távol esik az ideális 1 millás ártól?


Szárcsa se ér egy millát, 600 ezret talán.

2013. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sharkbait válasza:

Én 1 éve, 600 ezerért vettem egy jó származású 4 éves ugró lovat (kanca), versenyeredmény nélküli.


Szóval én nem adnék ezért 700-800 ezernél többet.

Nálam pl sokat nyom az áron, hogy nem mén vagy kanca.

2013. máj. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sharkbait válasza:
Utolsó vagyok még egyszer, amit itt az előttem lévők írtak hogy 1-1,5 millió, annyiért már jó származású, B1 B2 B3 versenytapasztalattal rendelkező lovakat kapsz.
2013. máj. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok:


Az én lovam a Menedzser nevű lóval lett fedeztetve, rögtön születésekor vettem meg több, mint 1,5 millióért..


Mivel a ló nem rossz, így nem lehet kevesebb 500 000Ft-nál..

2013. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!