Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megéri használtan...

Szerintetek megéri használtan venni lovaglógumicsizmát?

Figyelt kérdés

A fouganzás is 5ezer már, annyit meg nem akarok rá költeni véletlenül se.

Viszont nem tudom, hogy ez így nem túl "higiéniátlan"?



2013. máj. 4. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet büdös, meg gombás, de 5ezer ft nem sok. Én sima gumicsizmában lovagolok, az is tökéletes a célra, lovaglócsizmát nem veszek, mert drága, sok vele a macera, be kell törnie, stb, hanem lovaglócipő+lábszárvédőben lovagolok. Fouganzás csizmának nincs értelme szerintem, max, hogy szebb mint egy gumicsizma.
2013. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gumicsizma abszolút nem jött be. Nyáron meleg, télen hideg, nem idomul rendesen a lábszárra, kényelmetlen. Max trágyázni vagy nagy sárba húzom fel, amúgy meg lovaglócipő+lábszárvédő kombóban lovagolok.
2013. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jaa, nem is lovagolni kell:D a sárban tapicskolni, meg ganézni stb, amihez sajnálom a lovaglócipőm, de már unom hogy 40es gumicsizmát kell húznom..

Pont erre a célra kérdezem, hogy megéri e, én is ilyenektől félek hogy gombás meg stb, de 5ezret meg tuti nem fogok rá költeni... kitisztítani itthon nem lehet vajon valahogy?

2013. máj. 4. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Lefertőtleníteni, kimosni simán lehet, utána kiszárítod, és simán jó lesz az. Enyém is használtan lett véve, semmi bajom tőle, meg a csizma is teljesen jó.
2013. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ganajozáshoz vegyél gazdaboltban sima filces gumicsizmát, az a legjobb. Én még tettem bele egy szőrös talpbetétet is, így nagyon kényelmes volt és jól idomult a lábamra, nem is fáztam benne. De amúgy turkálókban lehet venni használtan gumicsizmát már kétszáz forinttól is, arra figyelj, hogy ne legyen megtörve a talpa, hajlítsd meg jól, és akkor látod.
2013. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!