Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Törökbálinton hol érdemes...

Törökbálinton hol érdemes lovagolni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, régebben lovagoltam, de abba kellett hagynom, amikor egyetemre mentem. Vannak hiányosságaim még bőven. Kb. addig jutottam, hogy szabadon (pályán, terepen) ügettem, néha vágtáztam, de azt még nem érezem stabilnak. Törökbálinton keresnék lovardát, ahol tényleg foglalkoznak velem és normálisak. Az Annahegyi lovardáról nem hallottam jókat. Tudnátok ajánlani valami mást? Köszönöm szépen!

2013. máj. 5. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első a Nusifarmnál pár hónapja voltak a Bottyánosok és elkobozták egy csomó lovát mert olyan borzalmas körülmények között tartotta őket.Csont soványak voltak,pár el is pusztult,kb.20 ló volt összezárva egy nagyon kicsi karámba,térdig érő trágyában állva,legyektől hemzsegve .Szóval kérdező,szerintem a Nusifarmot nagyon messziről kerüld el.Annahegyi Lovardában tényleg nem nagyon foglalkoznak veled,felültetnek egy lóra egy órára,néha rád néznek hogy ülsz-e még a lovon,aztán ha letelt a 60 perc mehetsz haza.A Törökbálinti Lovarda egy tanya,ha csak lovagolgatni szeretnél hobbiból akkor arra végülis jó,de oktatni nem oktatnak.Inkább Érdet ajánlanám Simonpuszta és a Frank Lovarda nagyon jó helyek,rendezett a lovarda és oktatnak is.Esetleg Sóskúton van még a Sóskúti Lovas-és Élménypark,nem ismerem annyira a helyet,de jókat hallottam róla.
2013. szept. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez egy nagyon hasznos válasz volt :)
2013. szept. 26. 23:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyet kihagytam!:)Érden van még az Isu Tanya is,ott is jól oktatnak,ha még nem találtál helyet.:)
2013. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves 3 válaszoló! A Törökbálinti Lovardánál nem csak 'lovagolgatni' lehet és oktatnak is rendesen. Ha nem így lenne bizonyára nem itt tölteném immáron 9-10. évemet. Ugyanúgy minden szolgáltatás megtalálható,mint máshol max. annyi különbséggel,h. barátibb áron. Emellett elfog költözni. Annahegy viszont valóban nem jó hely,barátnőm ott lovagol már évek óta és több baleset éri,mint engem 11 éveim alatt. :D Isunál is lovagoltam még kezdőbb,kisebb koromban ott viszont nem tetszett,h. másodpercre pontosan volt mérve és ha netán a kedves oktató késett az az én lovagló időmből ment + a lovat nem te pucoltad magadnak,hanem cakumpak lepucolva,felszerszámozva alád rakták. Ízlések és pofonok! :)
2014. ápr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Törökbálinti Lovardát már nem találtam, találtam viszont hosszúréti lovasklubot, arról valami vélemény?
2015. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Időközben tulajdonosváltás történt és Hosszúréti Lovas Major lett a neve.
2018. febr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!