Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen lovas...

Laura012 kérdése:

Szerintetek milyen lovas iskolába menjek?

Figyelt kérdés
Jövőre hetedikes leszek és szeretném eldönteni, hogy milyen iskolába menjek tovább. Nagyon szeretnék lovakkal foglalkozni. Kiskorom óta lovagolok. Ha esetleg tudtok valami jó iskolát vagy esetleg ha van olyan aki lovasiskolába jár akkor elmondhatná nekem, hogy milyen, mennyibe kerül stb. (olyat ne mondjatok, hogy még van időm eldönteni, akkor inkább ne is szóljatok hozzá!) Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 5. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgymond még van időd pedig - én azt javaslom, hogy gimi után csinálj egy oktatóit, vagy edzőit, belovaglóit, esetleg irány Kaposvár, ott remek edzők és képzések vannak, de ezek általában mind egyetemi (pl. lótenyésztő), főiskolai képzések, vagy felsőfokú szakképesítések (ménesgazda pl), tehát vagy érettségi, vagy 10., 12. befejezett osztály kell hozzájuk.
2013. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Erre én is gondoltam, hogy esetleg oktató vagy belovagló leszek.
2013. máj. 5. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ahogy mondtam, ezeket gimi után tudod csinálni. Érdemes egy jobb, erősebb gimit csinálni, hogy jó felvételi pontszámaid legyenek később, mert most lehet, hogy szeretnél pl. belovagló lenni, de később ez változhat. Most ne feltétlenül arra gondolj, hogy meggondolod magad, de egyik ismerősöm pl. igazolt futó volt középsuli alatt, később is tesivel akart tovább menni valamerre - utolsó évben elütötték, és lebénult az egyik lába térdtől lefele. Tehát szerintem abszolút megéri egy jobb, erősebb középsuliba menni, és amit viszont még nagyon tudok mellé ajánlani, hogy ha közel laksz ezekhez, vagy csak belefér, akkor beszélj olyan helyekkel, ahol szerveznek belovaglói, edzői, akármilyen képzést, ami téged érdekel, hogy van-e mód ezeket megtekinteni, hogy eldöntsd, melyiket szeretnéd. Mert mi itt mondhatunk akármit, én pl. egy edzőit szeretnék majd megcsinálni, de lehet, hogy te meg igazából a ménesgazda vagy a lótenyésztő lehetőséget imádnád igazán csinálni... Érted. :)
2013. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahova én fogok menni gimibe az eléggé erős. Én még gondolkodtam esetleg a lótartó-és tenyésztő szakon is. Igen értem. Köszönöm szépen!!
2013. máj. 5. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
A hugom a kaposvari lovassuliba ment 14 evesen...
2013. máj. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És jó suli? Mi a véleménye róla?
2013. máj. 6. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!