Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó fűzős lovaglócipőt Budapest...

Jó fűzős lovaglócipőt Budapesten hol lehet venni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a jó lovaglócipő nem fűzős... :)
2013. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sharkbait válasza:
2013. máj. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a jó lovascipő fűzős. (De hát izlések és pofonok...)
2013. máj. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát domingos cuccot ne vegyél :D Imagine-be nézz szét! Kicsit drágábbak a cuccok, de az biztos hogy hosszú idejig jó lesz. Nekem is onnan van a lovas cipőm, csizmaszáram, és imádom, már 3 éves.
2013. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
domingoval mi a baj? Az olcsó nyregalátéteik nem olyan tartósak, azt tudom, de más problémát még nem hallottam velük kapcsolatban.
2013. máj. 8. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyenge minőség... Főleg egy bőr lovascipőben, nem ajánlom. Vacak minőségü böröből csinálják, és ha tönkremegy a nagylovas soha nem fogja garanciálisan megcsinálni, vsagy kicserélni, hanem ha tönkre megy, 2hónap múlva küldenek egy papirt, hogy te voltál a béna, és nem cserélik ki/javitják meg. Ezzel szemben bárhol máshol (Imagine,KLP) kézségesen kicserélik, javitják. Nekem ez a tapaszalatom.
2013. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és az ELT-ről mi a vélemény?
2013. máj. 8. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:
ELT olcsóbb kategória, de vannak jó cuccai, most vettem tőlük lovaglónadrágot, szeretem. Cipőjüket nem próbáltam még. Derby lovasboltba (Margit híd budai hídfő) érdemes benézni (bár gondolom ott találtad az ELT cuccokat) NagyLovasban én néztem, de nem találtam jót (ott vannak a Domingo cuccok, Kőbányai út) Imagine-ben többször körülnéztem (Szentendrei út) de nagyon drága. Nekem hasított bőr lovaglócipőm van most, Decathlonos, nem a legtutibb, de legalább nem sajnálom, ha összekoszolom, igaz, az enyém nem fűzős, de érdemes lehet ott is körülnézni, mert igaz, hogy vigyázni kell, szart ne vegyél, de vannak olcsó cuccaik, nem tudom, mennyire fontos a minőség. Horzéban is körülnézhetsz, az is közel van, bár ott nem néztem cipőket. Netes rendelés sem hülyeség, lovasok.hu lovasapró oldalán vannak néha jó dolgok, újonnan és használtan is.
2013. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Lovasokat már néztem :)

derbiben nem voltam, de akkor oda is be fogok még nézni. A mostanim nekem is dechatlonos, de valahogy én mindig a selejtet fogom ki belőle, így azt kerülöm.

Most még a csináltatáson gondolkoztam el, lehet azzal jobban járnék.

2013. máj. 8. 17:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Decathlonosból nekem 2 van. 40es a lábam, és vettem pár éve egy negyveneset, e hólyagosra törte a lábujjamat, meg a sarkamat is (Egy óra lájtos tereplovaglás alatt!!!) de valami rávett, hogy vegyek egy 41-eset, tavalyelőtt, és sokkal jobb, kényelmes így hogy egy számmal nagyobb, meg ebben már van rendes talpbetét, jobb a talpa, érdemes lehet megnézni, szerintem fejlesztik ők is a cuccaikat. Derbybe nézz be mindenképp, vannak ott jó cuccok :)
2013. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!