Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy egészségesjó kondiban,...

Egy egészségesjó kondiban, erőben lévő, belovagolt shagya-arabnak mennyi az elfogadható ára és mennyiért éri meg? vagy egy arab telivérnek?

Figyelt kérdés
nem vennék lovat, csak érdekelne

#shagya-arab #arab-telivér
2013. máj. 10. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Persze ahogy én megtaláltam mert engem is érdekel, de vettem a fáradságot és megkerestem. Hogy lehetsz ennyire lusta?

2013. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy neked mennyit ér meg, mindig találni áron alul és áron felül lévő lovakat is. Arab telivér mindig drágább, pusztán mert telivér, függetlenül attól, hogy esetleg maga a ló tudásilag, küllemileg vagy kiállásra hibás akár (bár ezutóbbi ritka, elég stabil örökítők).

A shagya főleg terepre vagy military versenyre az igazi mondjuk, az arabot is főleg oda viszik, vagy ritkábban galopp pályára esetleg, mert ezekben tud igazán sokat kihozni magából.

2013. máj. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

honnan veszed, hogy én nem néztem utána?!

csak nem tudom melyik érné meg a legjobban

annyira utálom az ilyeneket akik tiszta hülyeséget írnak ki

most komolyan, honnan veszed azt hogy lusta vagyok?!

2013. máj. 11. 08:31
 4/5 A kérdező kommentje:

az előzőt az első válaszolónak írtam...

addig én is eljutottam, hogy megnéztem azt az oldalt, azért kérdeztem,hogy melyik lenne a legideálisabb ár

2013. máj. 11. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez többtényezős dolog. Egy telipapíros, messzire visszavezethető származású, belovagolt shagya kanca/herélt érhet 450-600ezret. Ha a kancának van vizsgája és hivatalos tenyészkancának veszik, ez az érték 1 millió is lehet (pl sárga színnél). Kb az arab telivérre is ez igaz.

Méneknél már magasabb is lehet az ár. Nálunk volt egy tisztavérű arab telivér minősített csődör és 5 misiért adták el.

2013. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!