Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények róla?

Vélemények róla?

Figyelt kérdés
[link] Küllemre milyen? Ti elmennétek megnézni? Nem túl bizalomgerjesztő a helyesírás, de a színe nagyon megnyert magának. (Tudom, jó lónak nincsen színe, mégis szerelmes vagyok a szöszikbe, csak a hafi sajnos kicsi nekem.)
2013. máj. 10. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A nőn is látszik hogy nem fehér :DD
2013. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezek rosz cigányok :// nézd meg ott a kép felett a további hirdetéseket :)
2013. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mégis hány centi magas vagy? Én 175cm vagyok és tökéletesen kijövünk a 146cm-s fjord kancámmal. Nem hiszek abban, hogy ez a hirdetés igaz lenne, inkább nézz másik, leinformálható helyről származó pacit :)
2013. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hű, na ma én is látom, hogy más képek kerültek fel, pláne, hogy az elsőn egyik lába se kesely, a másodikon meg a jobb hátsóra kesely... Mindenesetre az biztos, hogy egyikük se a tegnapi ló, csak a szín stimmel, ráadásul a díjló-díjugró valamiért az első képen westernlónak, a másodikon kocsilónak tűnik. Innentől fel sem hívom őket, nem hogy odamenjek, keresek más lovat. (Haflingi elbír, azzal nincs gond, de a díjlovaglás a mindenem, szeretnék versenyezni is, és nem előnyös ott a nagy lovas-kicsi ló, ezért eleve nagyobb pacit keresek)
2013. máj. 11. 18:15
 15/16 anonim ***** válasza:

Díjlovaglásra is jó lehet a haflingi amúgy, ha nem Olimpiai szintre akarsz vele menni, akkor egyszerűbb versenyeken megállja a helyét, de komolyabb szintre nem a méretei miatt nem lesz igazán ideális.

Én kisbérit vagy furiosot is megnéznék amúgy, díjlovaglásra elég jók lehetnek megfelelő lovas mellett.

2013. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ma is változott a hirdetés, egyre ijesztőbb...
2013. máj. 12. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!