Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nincs edzőm de kéne? (! )

Nincs edzőm de kéne? (! )

Figyelt kérdés
Nincs lovam se edzőm én tanyára járok ki lovagolni és szeretnék díjugratni de szinte semmi tapasztalatom sincs.Edzőt szeretnék magamnak keríteni akinek van lova és úgy tanít.Sándorfalván lakok ,és v ki ismer a környéken olyan edzőt aki tanítana és van lova.Megy a lépés ügetés és a vágta is jól!Már 3 éve járok oda és az utóbbi fél-1 évben szinte csak el lovagolgatok a karámban.Kicsit "unalmas" már hogy mikor kimegyek ugye persze leápolom a lovakat etetem őket fotózom csutakolom majd lovaglok az egyik lovon.Mindig a karámba körözünk, szlalomozunk ... Van olyan edző akinek van lova?Vagy az edző az csak edző lovagló/díjugrató,díjlovagló tudással?Nektek az edző mennyit szokott kérni egy edzésért?+ az mennyi idő szokott lenni?Olcsóbb ha én megyek ki hozzá?Érdemesebb úgy belefogni hogy sok illetve mindent tudok a díjugratásról?
2013. máj. 11. 20:56
 1/5 A kérdező kommentje:
"Sándorfalván lakok ,és v ki ismer a környéken olyan edzőt aki tanítana és van lova." Ott nem pont a vége hanem ?-jel
2013. máj. 11. 20:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugrást csak edző mellett kezdj el, jól gondoltad! Sajna van, aki kifogásként kezeli, hogy tanyasi, és az igás lovával, tapasztalat nélkül elkezd ugratni, abból szörnyű balesetek lehetnek, ha nem is azonnal, de az egy időzített bomba...

Sajna ténylegesen jó edzőt csak Debrecen környékén tudnék ajánlani, amit esetleg próbálj meg, a lovas szövetség oldalán az edzők listáján tekints végig.

2013. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tanyán nem igás lovak vannak hanem épp hátasok.Csak 1 évben max 2-3x szokta befogni 2 lovát a többi az hátasló.Eszem ágában sincs azokkal a lovakkal ugratni mert azok akadályt se láttak még életükben. Max. olyanokat szoktam/tunk csinálni hogy ilyen fa rudakat le szoktam/tunk rakni és azzal szoktunk járóiskolázni de van hogy nincs kedve közte lépkedni akkor átugorja őket de az nagyon ritka meg nem ugrik 40cm-nél nagyobbat!
2013. máj. 11. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__4323760-mikor-..


Nem te tetted fel ezt a kérdést? Mer tírtam privátban egy csomó környékbeli edzőt, csak fel kéne őket keresni, hogy ki mennyiért hogyan foglalkozna veled.

2013. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De! És köszönöm!De azért "még egyszer" megkérdeztem hátha v ki ismer olyat vagy is környékbeli....de úgy látszik senki se!Még egyszer köszi a listát amúgy!
2013. máj. 11. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!