Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 140 centi marmagasságú kisló...

140 centi marmagasságú kisló elbír 52-55 kg-s embert?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A Haflingi egy kisló, és felnőttek is lovagolják. Szerintem el fog bírni...
2013. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem írta, hogy ez célzottan haflingi-e, egy tömegesebb, szélesebb hátú ló vígan elbír ennyit, egy vékonyka kiállású is szerintem, a lényeg az, hogy aki ráül, az ne belepattogjon a hátába, és ne legyen félreszerelve, ne legyen kicsi a nyereg halom nyeregemelővel meg miegyébbel, stb.
2013. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hirtelen rákerestem gugliban, kb ilyen testfelépítésű kisasszonyról lenne szó.

[link]

2013. máj. 16. 19:39
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem ilyen vékonyka ( jó tudom ezek ketten itt a képen még bőven csikók ).
2013. máj. 16. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Elbír ennyit, bár ha korban is hasonló, akkor csak jó fél év múlva lehet belovagolni (3,5-4 éves kora körül).

Nem a súly a fontos, hanem a lovastudás, ha félrenyergeled, vagy rendszeresen pattogsz a hátába, vagy csak hagyod, hogy befeszített, beejtett háttal vonuljon körbe-körbe, akkor persze, hogy megsínyli, de ha szépen feladja a hátát, és te se belehuppansz könnyítés után, tanügetésnél vagy munkavágtánál, akkor nem lesz vele gond. :)

2013. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!