Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon megijedtem. Lehet...

Nagyon megijedtem. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Tegnap mikor etettem a lovat, vasvillával adtam neki a szénát, és annyira mohó hogy már jött oda, és a villáról ette a szénát, de megbökte az orrát. Nagyon sajnálom, és egy kicsit vérzett neki, de már nem. Megtöröltem neki, meg bekentem.

De nagyon megijedtem, sírni kezdtem,mikor megláttam hogy vérzik neki, azt sem tudtam kit hívjak hirtelen, mert egyedül voltam. De végül megtöröltem. Már nem vérzik neki.


Lehet valami baja?

Ti még nem jártatok így?

Csak én vagyok ilyen balf**z????????


2013. máj. 17. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem balf*szság! Csak baleset! Nem lesz semmi baj,hisz már írod ,hogy nem vérzik. Sebesedik?vagy annyira kicsi a sérülés ,hogy nem is látszik?
2013. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak egy kis pötty volt. Nem sebes, és nem is látom már.
2013. máj. 17. 13:52
 3/5 anonim válasza:
Semmi baja nem lesz :) hiszen gondolj csak bele, hogy pl hányszor megszúrhatja egy gally, vagy egy ág, akár egy tüske. Nem hinném hogy egy kis karcolástól baja esne, főleg ha megtörölted és be is kented :)
2013. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugodtam egy kicsit :)
2013. máj. 17. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítővel ha lekented, akkor semmi baja nem lesz, legelőn, vagy természetes környezetben is sok minden megszúrhatja, sőt, egymásnak is olyanokat odarúgnak, hogy egy ember helyben szörnyethalnak... Ők meg megrázzák magukat, és mennek tovább, max kicsit sántítanak egy hétig, jónapot. Ne sírj, inkább gondold úgy, hogy megérdemelte - már nem is látod a sebet, tehát nem durva, ellenben azért valószínűleg megérezte, és alighanem tanult belőle: ez a lehető legjobb dolog, mert így jó esetben nem lesz ilyen mohó legközelebb, ezzel megelőzhető, hogy véletlenül durvábban megszúrd, és ténylegesen csúnya, durva sebet ejts rajta - tehát úgymond hasznára is válhat esetleg :)
2013. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!