Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Lent voltam a...

Mit csináljak? Lent voltam a boltban, ahol vagy fél centi víz volt a padlón és elcsúsztam. Megütöttem a hasam alját a térdemmel.33 hetes vagyok, a baba befordulva, lehet valami baja? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 15:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd fel az orvosod, hogy mit kellene csinálnod. vagy menj el orvoshoz, aki megnéz, hogy minden rendben van-e. Ez téged is megnyugatatna!


Amúgy szerintem nem lehet ennyitől baja (térdeddel megnyomtad a hasad alját). Szerintem, csak ő is megijedt egy kicsit. De az a lényeg most, hogy te megnyugodj!

2012. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Úúú! Pihenj le egy picit. Ha fáj, akkor szerintem nézesd meg magad! Biztos minden rendben van, tudod, amit ilyenkor mondanak, hogy a Baba nagyon "be van csomagolva". Megvédi a víz, a burok stb.

Minden esetre én a helyedben feljelentés tennék a bolt ellen! Nagyobb baj is lehetne ebből.

25+5 hkm

2012. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Érzel azóta mozgást? Nekem is volt anno hasonló, a lépcsőn estem le, (2. lépcsőfokról) és kb olyen helyzetbe érkeztem, mint te. Rögtön elkezdett mocorogni, és ez megnyugtatott. Ennyi volt. Nem mentem orvoshoz e miatt, de két napra rá esedékes volt amúgy is. Ha nagyon izgulsz nézesd meg UH-n.
2012. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azóta meg se mozdult. Anyagi okokból már nincs fogadott dokim... az sztk-ba meg időpont kell... :(
2012. júl. 26. 15:39
 5/18 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, az a legfontosabb. Látod, az előttem szólóval is történ ilyesmi, hidd el, minden rendben!

Biztos Ő is megijedt, és most azért nem mocorog. Az ügyeleten kötelesek megvizsgálni. Oda be tudsz menni???

25+5 hkm

2012. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
van nőgyógyászati sűrgősségi, menj oda vagy ha nincs akkor menj be a kórházba és ott az ügyeleten kérj uh-t. ha nem mozog a baba akkor én nem ülnék otthon. menj be!
2012. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
készülök és bemegyek!
2012. júl. 26. 15:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Ügyelet, ott fogadnak bármikor. Egyébként lehet, hogy nem is volt ez olyan nagy esés, és nem is érzett belőle semmit.
2012. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Írj majd, hogy mit mondtak!

Drukkolok!!!! Biztos minden rendben!!!!

2012. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Menj be mindenképp az ügyeletes kórházba, amilyen hamar csak tudsz. Nem is értem, hogy a boltba miért nem hívtak egy orvost, hogy megnézzen. Remélem, minden rendben lesz!
2012. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!