Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok és...

10 hetes terhes vagyok és oldalról enyhe ütés érte a hasamat. Nem fájt, csak megijedtem. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Félig oldalról és félig felülről érte.Kisfiam bohóckodott és a lábával rúgott meg.Én összegörnyedve ültem és a cicimet jobban megrúgta,a hasamra már inkább csak leesett a lába.Ilyenkor még egészen lent van a baba ugye?Ha a köldököm felett ütötte meg talán nincs baj ugye?Köszönöm előre is.
2012. szept. 30. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a köldököd felett ütötte meg a kisfiad,akkor biztosan semmi baj nincsen ,próbálj megnyugodni és továbbra is élvezni ezt a csodálatos időszakot...ah ha én mégegyszer megélhetném mindezt :-) .
2012. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne izgulj ilyeneken, a nagytesó még ettől cifrábbakat is csinálhat még. Ennyitől még nem lehet baja. Ha baj, azt úgyis érezni fogod, de mivel magzatvízben van, meg ott a hasfalad is, ilyen apróságoktól semmi baja nem lehet
2012. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!