Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fülbe szálló apró bogarak...

Fülbe szálló apró bogarak ellen jó megoldás lehet a fülvédő?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár azért minden lovaglás után érdemes átnézni kicsit a fülét, mert hallani olyan durva eseteket, mint, hogy pl. bögöly belepetézik...
2013. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapból erre találták ki, ez lenne a feladata. Más dolog hogy sokan csak divatból teszik a lóra...
2013. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hajtom.. átszoktam nézni.. meg mikor megállunk akkor kinyomkodom neki belőle.. szerencsétlennek ma tiszta vér volt már a füle.. :(
2013. máj. 20. 17:02
 4/5 FannaL ***** válasza:
Nekem még legeléskor is ezt csinálják. Én a legelőre fülesmaszkot vettem neki. :) Amúgy fülvédőt versenyre is használnak, de ott a hangszigetelés miatt kell. Vagy olyan is van mikor a ló nem bírja a nagyobb szelet jobban ijedezik így akkor is szoktak rárakni.
2013. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen hasznos a fülvédő. Nálunk nagyon érezhető a különbség lovaglás közben, hogy van e vagy nincs rajta. Két dologra vigyázni kell, az egyik, hogy lehetőleg ne feketét vegyél, mert az nagyon fel tud forrósodni ha süt a nap, a másik pedig hogy nézd meg a ló fülét és a fülvédőt is, hogy nincsen e bennük valami bogár. Én a fülvédőt egy szekrényben tartom a nyergesben, de egyszer pont mielőtt rátettem volna a lóra, találtam benne egy szöcskét ami csak úgy kiugrott O.o
2013. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!