Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Véleményeteket szeretném...

Véleményeteket szeretném kérni pár paciról! Vélemények?

Figyelt kérdés

Véleményeteket szeretném kérni ezekről a pacikról:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. máj. 20. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Az első képen a bal hátulja szerintem aggasztóan áll, de nem tudom megítélni, egyik lóról sincs jól beállított kép...

Jól beállítva így nézne ki:

Egyenes talajon állítva mindkét oldalról kép, elölről és hátulról, majd egyenes talajon mozgás közben (ügetés és lépés), esetleg egy nyereg alatti kép.

2013. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A képek tényleg nem árulnak el túl sokat.Kéne több info,pl.hogy vásárolni akarsz-e belőlük,vagy épp fajta,életkor stb.
2013. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

borzasztó igénytelen a bálamadzaggal "kijavított" kötőfék, amikor kb 1500 ft-ért lehet venni új kötőféket...


a fakó tetszik, az, hogy egyik képen úgy áll pont nem jelent semmit. gondolom rólad is lehet olyan képet csinálni, amin az egyik lábad csámpásnak tűnik, mert pont úgy álltál meg.


a 4. képen lévő ló ijesztő, ember szeme van, utálom az olyat.


amúgy semmi nem látszik normálisan.

vagyis de. szépen csillognak, amiből látszik, hogy jól vannak tartva, egészségesek!

2013. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó - azért írtam, hogy aggasztóan áll, DE nem tudom megítélni ennyiből...
2013. máj. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A képeken csak annyit lehet látni a lovakból, hogy szépen csillog a szőrzet --> jó takarmányozás, jól vannak tartva ( ahogy ezt már írták is ). Ha küllemileg kérdezted akkor tölts fel másik képet ( ezt is már írták milyen legyen ).
2013. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk a szőr csillogását okozhatja babaolaj, vagy az, hogy frissen fürdették őket, nem kizárásosan az, hogy jól vannak tartva; bár nem tűnnek kimondottan éhező, vagy rossz körülmények közt tartott paciknak.
2013. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Arra voltam tulajdon képen kíváncsi hogy tetszik e nektek vagy megvennétek e őket.Tanyán van és nem szokták őket gyakran fürdetni.Általában én szoktam vagy 1-2 lány aki még kijár.

Akkor a pacikról több infó:

1.Képen a fakó:

Neve:Lili

Kor:10 év

Nem:Kanca

Magasság:175 cm

Eddig x2 volt vemhes és jól felnevelte csikóit(Képeken látható az egyik csikója majd róla is szót ejtek :)).Szelíd ,nagyon nyugodt.Imád enni!Kedvence az alma!(Múltkor képes volt a melső lábait feltenni a kerítésre hogy elérje a zacskóból az almát,félig kerítésen kívül volt.)

2.Képen:

Neve:Remény

Kor:10 év

Nem:Herélt

Magasság:170 cm

Kedvenc lovam.Rajta lovaglok és rajta is tanultam.Pörgős paci.Nem ijedős!Kockacukor a kedvence!Szinte mindent megtesz hogy kapjon egy kicsit.

3.Képen:

Neve:Arló (Lili csikója)

Kor:1 év

Nem:Csődőr

Magasság:145-150 cm(még nőni fog)

Kicsit félénk idegenekkel szemben.Akiben bízhat(tapasztalta)azzal nagyon kedves bújos kiscsikó.Kicsit se csődőrös!Imádja nyalni a nyalósót.

4.Képen:

Neve:Legenda

Kor:4 év

Nem:Herélt

Magasság:160 cm

Imádja az emberek társaságát, lovakét kevésbé.(Kicsit mindig külön van a többiektől.)Herélt de néha hozza a csődőrös formáját.Szeret libákat kergetni amik mindig a vizükből isznak.Kedves,jófej kis paci!

Az utolsó képen Arló és Remény látható.

2013. máj. 21. 20:16
 8/10 anonim ***** válasza:
az, hogy egy ló szereti kergetni a libákat, vagy hogy szereti-e a kockacukrot (amit amúgy nem kéne adni a lónak...) egyáltalán nem szempont lóvásárlásnál, a mozgás és testfelépítés (amiből a képeken semmi nem látszik) viszont igen. tehát ha lovat szeretnék venni és egy ismerős ismerőse átküldené ezeket a képeket, akkor válaszolnék, hogy küldjön normálisakat, mert ezeken semmi se látszik. ezen képek alapján nem indulnék el megnézni őket.
2013. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kockacukor igazából nem jó a ló fogának, az egy dolog, de cukorbetegséghez is vezethet. A másik, hogy iszonyat tömény, a ló is csak azért eszi meg, mert édes - ha édeset akarunk adni neki, akkor pedig alma, ami ég mindig elég cukros, de legalább lédús.

Az előző pedig leírta, a képek alapján nem sok minden látszik, jól beállított kép kéne egyenes talajon oldalról, majd mozgás közben nyeregből (lépés és ügetés), ennyi alapján én biztos nem mondanám rá, hogy elhozom bármelyiket is.

2013. máj. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vera25 ***** válasza:

A bála madzaggal semmi baj,jól tápláltak az latszik,szépek.

Ha nyugodtak én megvennem,bar ez az ártól függ:)viszont nekem jobban tetszenek a fekete vagy tarka lovak.

2013. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!