Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikulitz krém nyereg okozta...

Mikulitz krém nyereg okozta törés kezelésére? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem kioktatást kérek arról, hogy a lóra való nyerget kell használni, meg a megelőzés a legjobb gyógír, egyszerűen csak érdekel, hogy hatásos-e a fentebb említett krém.

Seb nem keletkezett, és pihentetve van a háta.


2013. máj. 13. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, én sima neogranormont szoktam használni.

Azzal számolj, hogy ha megnyomta a nyereg, annak a nyoma, hatása évek múltán is meglesz, a legkisebb nyomásra ledobja majd a szőrt, az is lehet, hogy ott már csak fehér szőr fog nőni, stb.

2013. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha a nyereg feltöri a hátát arra jó a mikulitz. bármi félre kisebb sebre jó. persze nem mély sebekre, inkább olyan karcolás félékre, vagy ha véletlenül lehúzza valamijét a ló, mondjuk karámba. mi is azt szoktunk rá tenni.
2013. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi :) Tehát ez nyílt sebre van? Ha csak a szőr jött le, de még nem "lyukadt" át a bőr, arra felesleges? Elég csúnya, szerintem a lyukadás határán van...

Meg annyi, hogy ez nem olyan, hogy egy napig rajta lehet, aztán le kell mosni/szedni? Mert találkoztam valami hasonló krémmel, és azt le kellett szedni. De lehet, hogy nem ez az.

2013. máj. 13. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra sima hámosító kenőcsöt tegyél, babapopsikenőcsök közül közel bármelyik megfelelő lehet.
2013. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fekete nadálytő kenőcsöt használj, az véraláfutásra, zúzódásra, bármi felszín alatti sérülésre hihetetlen jó. Ha nem történt felületi sérülés, a Mikulitz krém felesleges szerintem, bár személyesen nem használtam, viszont a fekete nadálytő csodákra képes, megéri használni (Az én lovam a lábát ütötte meg, zúzódás, feldagadt, boksznyugalom kellett neki, akkor ajánlották, és tényleg elmulasztotta.)
2013. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg csak a szőr jött le, és nincs bőrsérülés, akkor arra fölösleges még a hámosító is, hiszen az pont arra való, hogy ahol lejött a bőr, azt hámosítja. (Előző vagyok)
2013. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
horzsolás jellegű sérülésekre tökéletes a mikulitz!
2013. máj. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!