Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerul egy kurzuson...

Mennyibe kerul egy kurzuson valo resztvetel Meszaros Gyula oktatonal?

Figyelt kérdés
A weboldalan nem talatam arakat...
2013. máj. 21. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy most 50-60ezer Ft körül lesz.
2013. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy két napos kurzus kb annyi, mint amennyiből egy vagy két hónapig eltartod a lovad, ilyen viszonylatokban számolj, pontos árakat nem tudok mondani.
2013. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hat akkor ezt nem a dolgozo szegeny embereknek talaltak ki....
2013. máj. 21. 13:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk szeretnének szervezni egy kurzust, és azt mondták, hogy 15 ezer/nap és bérelhetek lovat...öhm mondom köszi kihagynám.
2013. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat igen en naiv is azt hittem valamivel baratsagosabb arakat hallok de hat nem....
2013. máj. 21. 15:26
 6/11 FannaL ***** válasza:
Ő neki is pénz volt, hogy felépítse az új iskoláját, és tanuljon külföldön a jobbaktól. Hát ha megnézzük a neves lóidomárokat náluk sem olcsó, de van aki még több pénzt kér el a természetes lóhoz állásban is. Igaz az évek alatt nagyon drága lett. 3 évvel ezelőtt a loval való tábor 45 ezer volt most meg 60-70 re számíthatunk, ha nem lesz drágább. Nem mondom azt, hogy nem éri meg elmenni egybe. De meglepő az is, hogy egyre több ember megy el hozzá.
2013. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy 60 ezerből 2 hónapig eltartom a lovam, 70-80-ból már majdnem 3 hónapig is... Összeszoktunk, bízik bennem, nagyszerűen dolgozik nyereg alatt, és csak úgy is szereti a jelenlétem, ha csak úgy kint vagyok vele a karámjánál, nincs egy rossz szokása se, stb.

Trükköket tényleg nem tud, nem tudom lefektetni, de ha magától lefeküdt, ráfekhetek, bármi... Nekem nem hiányzik több, főleg nem 60-80 ezrekért, kiváltképp, hogy ezek a kurzusok általában önmagukban nem elégségesek, ha meg el kéne mennem 3-5-re, akkor ott tartunk, hogy az árából vettem két lovat is...

2013. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van!!
2013. máj. 22. 17:55
 9/11 FannaL ***** válasza:
Trükköket Gyula lova/lovai Claudiust beleértve sem tud. Ő nem híve a trükköknek, hisz azt nem csinálnak a természetben, Commandernek sem tanította meg a fekvést. Igaz, annyi pénzből már egy lovat is megtudok venni. De ha veszek is, és valamilyen a táborban már felmerült-és megoldott probléma lépne fel azzal a lóval, akkor legalább tudom mit csináljak. És persze a továbbiakban is segíthet a tapasztalat. Nekem meggyűlt a bajom elrontott lóval, és segítettek a módszerek.
2013. máj. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ÉN megvettem egy teljesen elrontott lovat, soha nem szabadidomítotam, és mára semmi gond vele. Sem rossz szokása, sem belovaglásbeli komoly hiányosságai nincsenek már... És nem fizettem ki az árának a hatszorosát se azért, hogy megtanuljam, milyen irányból kell simogatni ha a nap nem megfelelő szögből süt, hogy természetesnek érezze.
2013. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!