Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gyöngyösön ki a jobb állatorvo...

Gyöngyösön ki a jobb állatorvos:Major Gyula, vagy Kecskés Vilmos?

Figyelt kérdés
Tudás,és ár függvényében?

2013. jan. 10. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha eleve Kecskésnek hívják, akkor már nem lehet rossz!
2013. jan. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
így van, akinek a neve állat, az rossz állatorvos nem lehet ;)
2013. jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:DD

Köszönöm a hasznos válaszokat!

2013. jan. 11. 09:16
 4/11 BB Ádám ***** válasza:
91%
franciska te vagy az? amúgy major. ő durvább kifejezésű, de jobb.
2013. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Egyértelműen Gyula!Mi kecskés doktortól csak egy kullancsriasztót kértünk a kutyánknak, azt mondta az egészet tegyük rá a bőrére, nemsokkal utána hányt a kutya és másnap is...ennyit róla, csak azért vittük hozzá mert Gyula szabadságon volt, többet nem megyünk máshoz!
2017. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Major Gyula
2017. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Major nagyon jó szakember, Kecskés is jó, de Major több mindennel rendelkezik a rendelőben!
2018. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyula. Nem bazsalyog, megmondja a frankót, neki az a legfontosabb, hogy az állatok rendben legyenek. Ráadásul a rendelőjében minden eszköz rendelkezésre áll, ami a többi környékbelinél nem igazán jellemző. Még ultrahang is van nála meg úgy...minden.
2020. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Egérke001 válasza:

Helló!

Mi jártunk mindkettőnél. Rosszat egyikre sem tudunk mondani. Szerintem Major felszereltsége jobb, az állatok nyilvántartása 0! Semmit nem mond el.

Kecskés viszont magyarázós, nyilvántartás tökéletes! Műszerezettebb rendelőben is jártunk kutyusunkkal és nem volt rá panasz. Lehetőségeihez képest pontosak voltak a diagnózisok! Minden rögzítve számítógépen, számla mindenről! Néha sajnos nem lehet elérni, de ez elmondható a környéken rendelőkről is!

2020. aug. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp Major!

Nem egy bájolgós, kedves ember benyomását kelti ez tény, de eddig akármi baja volt a macskámnak, mindig sikerült meggyógyítania.


Kecskés doktor úr pont az ellentéte. Ő sokat beszél, részletesen elmondja, de sokszor inkább csak a felesleges fecsegés van, mint a normális szakmai hozzáértés. Például először, mikor kezdő macskatartó voltam, kérdeztem, hogy milyen oltások kellenek? Ő meg mondta, hogy elég az alap kombinált.

Aztán jobban utánaolvastam a dolgoknak és rájöttem, hogy kijárós macskánál ez kevés.

Semmit nem mondott el, hogy féreghajtás kell három havonta...stb. (Na de persze én ezt tudtam, így alkalmaztam is)


A következő oltásnál az egy év lejárata után direkt Majorhoz vittem, kiváncsi voltam, hogy ő mint mond.

"Kinti? Hol laknak Önök?" Egyből kapta a Leucofeligen + veszettség elleni oltást.


Van még a környéken Gyöngyös mellett Gyöngyössolymoson is egy állatorvos, na ő aztán meg végképp nem ajánlott kategória számomra.

Székrekedéses macskámnál hasmenést állapított meg... meg kenjem kamillával a szemét és ha szárít, akkor mi van?"

Aztán persze Major megállapította hogy a macskámnak valóban székrekedése van, meg is gyógyította, meg hogy kötőhártya gyulladása volt, nem pedig kamillás kezelésre volt szükség.

2021. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!