Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van aki vett már innen?

Van aki vett már innen?

Figyelt kérdés

Valaki már vett pacit innen?:

[link]

Ha igen minden érdekelne.Értem én hogy hány éveset,milyet,mennyiért,újra át kellett e lovagolni...

Vélemények is jöhetnek...

Jövőbe szeretnék lovat és nagyon megtetszett ez az oldal és "állítólag" ősszel nagyon olcsók a pacik.

Mindent szeretnék tudni aki tud róluk bármit!(Ló vásárlással kapcsolatba.)


2013. máj. 23. 19:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Amúgy ügetőzést félretéve,szerintem,jól járnál vele.Barátnőmnek van egy telivérje(igaz ő már lovasiskolából vette,de előtte pályán volt).Nagyon szelid aranyos ló,már 5 éve együtt vannak,jól kijönnek,pedig a lány se egy hűdenagy lovas.:)

Én bár nekem is az van,nem vennék ügetőt,mert sokkal több velük a macera,és sose lesz az "igazi" általában.Azt meg főleg nem szeretem amiko r a pályán eladják az ügetőket az embereknek "be van lovagolva" felkiáltással,ami annyit tesz,hogy felült rá egyszer valaki egy kört sétálni,és ha fennamaradt akkor be van lovagolva:P

Szóval egy nyugisabb telviérrel jobban jár az ember.

2013. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!