Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet krémszínű, bordó,...

Hol lehet krémszínű, bordó, halványkék, fekete szettet venni lónak?

Figyelt kérdés
170 cm, pej herélt, erre a 3 színre gondoltam, ami jól állhat neki, de más szép színek is jöhetnek ötletnek. Kéne fülvédő, izzasztó, ínvédő, bokavédő, esetleg kötőfék, madzag, meg lovasfelszerelés.
2013. máj. 25. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Bár mondjuk én azt a pénzt amit te ezekre a "felesleges" dolgokra elköltesz(pl. most komolyan minek 3 különböző színű fülvédő?), sokkal hasznosabb dolgokra fordítanám. De ez csak egyéni vélemény, és nem rám tartózik tudom, nem rosszindulatból írtam, veszekedni sem akarok,sem megbántai csupán megjegyeztem. Ha megtudod neki ezeket venni akkor tedd, én örülök neki, ennek a pacinak biztos mindene meg van már.:)

2013. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hármat nem akarok neki venni, csak egyet, valamelyik színből, csak eddig nem találtam sehol jót. Most pokróc van a nyerge alatt, a fülvédőjét függönyből varrták, az ínvédőjére meg ránézni is rossz, és még büdösek is, azért szeretnék neki egy rendes cuccot venni, bár nem az enyém a paci, de én lovagolom. :) A nyerge amúgy félig díjlovas, félig univerzális, szóval mindkét fajta izzasztóval jó.
2013. máj. 25. 21:43
 3/5 A kérdező kommentje:
A boltot pedig köszönöm, bézst már találtam is! :)
2013. máj. 25. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte bármelyik lovasboltban tudnak ilyeneket mutatni, érdemes bemenni és megnézni élőben is, akkor legalább látod, hogy néz ki az az árnyalat ténylegesen.
2013. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Horze lovasbolt.Jó a szín választék és nekem a minöség is bevált:)
2016. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!