Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak kíváncsiságból, lehet...

Csak kíváncsiságból, lehet ülve galoppozni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kikönnyítve kell, a ló háta meg a mi kényelmünk miatt is, de egyáltalán lehet a nyeregben ülve, ki lehet ülni a galoppot úgy mint a munkavágtát?
2013. máj. 26. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet nem tudnad mar a galoppot kiulni.ott mar annyira megy a lo meg a sulypontod sem ott lenne ahol kell....

Szerintem

2013. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ki lehet "ülni", ha volt már szerencséd olyanhoz, hogy egy telivér elragadtatta magát alattad és elvitt, akkor tudod, hogy nyilván nem még kikönnyítek neki és úgy próbálom megfogni, hanem ülve! de nem úgy "kiülöd" mint egy sima vágtát, hanem ülsz a nyeregben, az meg robog alattad!
2013. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet rajta ülni, de nagy eséllyel pattogsz a hátában leginkább. Nyilván ha fel akarod venni, akkor viszont mindenképp leülsz, más ügy, hogy ha tudod, akkor előtte félfelvételekkel már megrövidíted, bár egy kevésbé belovagolt, vagy elrontott ló lehet, hogy nagy ívből tesz rá, hogy te épp mit csinálsz a hátán (igaz, én ezt ügetővel tapasztaltam, az "csak" ügetett).
2013. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem pattogsz a hátán, mert galoppnál a háta alig mozdul!
2013. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De nem is 90fokos szogben ulnek rajta a lovasok...
2013. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!