Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet a cicijén? Bocs a...

Mi lehet a cicijén? Bocs a kifejezésért, máshogy nem tudom leírni.!

Figyelt kérdés
Összeér neki,és tegnap észrevettem rajta,belül,hogy olyan mintha sebes lenne. Ám ez nem seb,hanem egy vajszínű valami...olyasmi a szaga,mint az izzadságé,de nem erős,alig lehet érezni,ha a kezemre veszem.És ami megszárad,fekete lesz,és némelyik lejön. Kenegetem neki disznózsírral. Mi lehet ez????? :(

2013. jún. 2. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

ez minden kancának van ott, retek! van aki leszedi, van aki nem, én pl. sose szedtem le, mert pont ez a retek védi meg a bőrét a kidörzsölődéstől, ahol összeérnek. ezen nagyokat lehet vitatkozni, hogy azt le kell-e szedni, vagy sem.


nem tudom, hogy lenne külön neve.

2013. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szimpla szutyok.. én is otthagyom..már 22éve (ennyi idős a lovam) és nm volt baja belőle.. pedig volt pár csikója is..
2013. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FannaL ***** válasza:
Igen ez szimpla szutyok, meg pisi ami lefolyik, és még az izzadtság. Én a nagyobb darabokat leszedem néha róla, de egyébként potyog is le belőle. Amúgy a csikók alapból letisztítják róla mikor szopnak.
2013. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem :) köszii :) nagyon megnyugodtam :D
2013. jún. 3. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!