Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltak azokról a...

Mit gondoltak azokról a lovasokról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok a duci lovasokról?"Rendesen" bántok vele mint a többiekkel vagy kicsúfoljátok?Ha igen miért?Gondolatban már volt olyan hogy megfordult a fejedben hogy szeretncsétlen lova mit érezhet...stb?
2013. jún. 2. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon-nagyon dagadt akkor igen sajnálom szegény lovat.Volt is egy ismerősöm aki alatt összerogyott a ló. :/
2013. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok aki nincs 100 kg felett.
2013. jún. 2. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy duci lány, egyáltalán nem bántjuk. Bár gyanítom, az egyik lovon azért nem ült még sohasem.
2013. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Valletta ***** válasza:
Ez az iskolás csúfolódással egyenlő, semmi köze a lovakhoz. Csak mert teszem azt egy lány duci, még ha 80 kiló is, nem éri el egy magas, erős férfi súlyát, amit viszont minden félvér gond nélkül elbír, tehát a lónak semmi bántódása nem esik. A 180 centis izmos adoniszok lovait bezzeg senki nem sajnálja, még ha 90 kilót visznek is, nemde? :)
2013. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

100 kg alatt édesmindegy, hogy most duci-e, vagy sem. Sportol, esetleg egyéb tekintetben is egészségesen él, majd alakul a kinézete is, ha akarja (csak a lovazástól valsz nem fog), ha meg nem, az se az én dolgom, mert az ő élete.

Engem nem izgat, ki mennyire "dagadt", a túlsúllyal van mondjuk problémám, nevezetesen, hogy baromi sok betegség okozója lehet, köztük nem egy okozhat súlyos szövődményeket vagy halált, de ettől még nem az én kötelességem, hogy bárkit is kritizáljak, az meg főleg nem, hogy mentálisan megnyomorítsam, csak azért, mert nincs jobb hobbim...

2013. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 FannaL ***** válasza:
Vannak erőteljesebb lovak akik 100 kg-ot is simán elbírnak HA! jól tud lovagolni. Egy 50 kg-os ember is simán tönkreteheti a lovat mert agyonveri a hátát pattogással. És a túlsúlyos nyilván nem egy arabra fog rákerülni. Nekik valók a hidegvérűek. Tudod lehet kétszer kevesebbet esznek, mint te, csak ilyen a genetikájuk.
2013. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs semmi csúfolni való rajtuk. Nem csak azért lehetnek ilyenek, mert sokat esznek és egész nap egy kanapén fetrengenek. Nekem eddig meg sem fordult a fejemben a lovat sajnálni, a lovasát sajnálom, mert egyesek kicsúfolják őket. Persze nem az a baj, ha az ember szeme megakad a különbségeken. Láthatóan nem karcsú, de nem kell róla rosszat feltételezni. Csúfolni nem lehet, és tudomására juttatni, hogy ő másabb, mint a többiek. A ló pedig nagyon sokat elbír, ő maga se egy könnyű teremtmény, mit ne mondjak. Még a 'karcsú' lovak is pár száz kilósak.
2013. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bárkit, bármilyen oknál fogva csúfolni nagyon primitív dolog, úgyhogy nem, nem szoktam csúfolni senkit. Ha kicsi neki a lova, azt megmondom.
2013. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A duci lovassal az eg vilagon semmi bajom sincs. A nagyon kover lovast megnezem lovaglas kozben h hogyan birja a lo, de alt ezzel sincs tul sok baj mivel ok olyan lovon lovagolnak akik elbirjak a nehez sulyu embereket is. Aki kicsufolja oket az bunko es neveletlen es gyereket, veluk egyszeruen nem kell sot nem szabad foglalkozni! A velemenyem roluk h primitivek es h butak.. Amen vekony vagyok tehat nem azert mondom ezt hanem mert egesz egyszeruen ez a velemenyem)
2013. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Csak azért kérdeztem mert én is duci vagyok és attól félek hogy a pacimmal ha "haverokkal" kimennénk akkor elkezdenének csúfolni.:$Igaz hogy általában sz***k rájuk de azért csak rosszul esik.
2013. jún. 3. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!