Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek hova csináltassam...

Szerintetek hova csináltassam meg a lovas tetkóm?

Figyelt kérdés

Szeretnék, egy kis patkót.:)

De nem tudom, hogy nézzen ki, és hogy hova csináltassam.

Azon gondolkodtam hogy 1 db patkót a csuklómra. Tudtok nekem olyanról képet mutatni, mert nem találtam semmi ilyen képet!


Vagy esetleg, 2-3 patkó egymás mellett!:))


SEGITSETEK!:D


2013. jún. 2. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Én anno a vállamra szerettem volna, egy sima patkót, amit körbefon egy szál rózsa. Végül nem lett belőle semmi, akivel csináltattam volna, elköltözött, végül úgy döntöttem, nem kell ez nekem annyira.


Képet viszont rengeteget találtam...

[link]

2013. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 intrepid ***** válasza:
A seggedre rakasd! Akkor csak az látja, akinek meg akarod mutatni.
2013. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Valletta ***** válasza:
Szerintem csuklón lenne a legjobb, de csak egy egyszerű, kicsi patkó, semmi más.
2013. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és jobb vagy bal kéz? hahah
2013. jún. 2. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy kb. merrefelé tervezed a jövődet, tanulsz még? Ha már felnőtt vagy, akkor tökmindegy, de ha még tanulsz, akkor százszor gondold át, mielőtt "látható" helyre tetováltatsz. Elegánsabb üzletekben, bankokban, multiknál irodában, (tehát a magasabb fizetéssel járó munkáknál) kivágnak a felvételi beszélgetésről, ha tetkót látnak rajtad. Sajnos így működik a munka világa és a megjelenés.
2013. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Valletta ***** válasza:
Engem jól látható csuklótetoválással kértek fel vezérigazgatói asszisztensi pozícióra, igaz, onnantól kezdve takartam, bár nem kérték. Egy kicsi, teszem azt másfél centis tetkó nem a világ vége.
2013. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És ha a könyököm fölé 2 patkó?

vagy ilyen [link] vagy a csuklómra, vagy a könyököm fölé.?

2013. jún. 2. 22:21
 8/9 A kérdező kommentje:
[link] ez is tetszik.
2013. jún. 2. 22:22
 9/9 A kérdező kommentje:
[link] vagy a kereszt helyett egy patkó?:)
2013. jún. 2. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!