Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az Appel Lovaskertben milyen...

Az Appel Lovaskertben milyen az oktatás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy nagyon szigorúak, de valószínűleg ide fogok járni, és már nagyon várom. Előre is köszi! :)

2013. jún. 4. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 3x lovagoltam náluk kb. 4 évvel ezelőtt, de nem is mentem többet, nekem nem tetszett a hely. Kedvesnek meg aranyosnak tűnnek, és jó hogy ilyen lelkesen csinálják, de valahogy úgy érzem, hiányzik az igazi lovas tudás, amolyan "maguktól tanultak meg lovagolni" érzésem van. Amúgy szerintem egyáltalán nem voltak szigorúak.

Mostanában láttam képeket egy lánynál, aki ott lovagol, és azt szűrtem le, hogy megy náluk az osztályban tötymörgés 6-7 emberrel is akár, ami enyhén szólva se túl jó, így nem lehet rendesen tanulni. Én azt javaslom, hogy inkább olyan helyet keress, ahol csak veled, vagy max. 2-3 emberrel foglalkoznak egyszerre (de ezt most csak így általánosságban mondom).

Én azt javaslom, el kell menni, meg kell nézni a helyet. Aztán majd meglátod, hogy szimpatikusak-e vagy sem, ill. hogy mennyire jól oktatnak. Elmész párszor utána lehet dönteni, hogy más lovarda után nézel, vagy maradsz.

De mint mondtam, én már elég régen voltam náluk, csak leírtam mit tapasztaltam, hátha segít. De ha tényleg 6-7 fős osztálylovaglás van, akkor szerintem felejtős...

2013. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 napja voltam

nagyon kedvesek

fedeles megoldás is van már

lesz lehetőségem ugrásra,és versenyzésre is

ugrásra már 4-5 alkalom után(mert olyan szinten vagyok)

először felvettek futószárra,megnézték mit tudok,futószáron kengyel és kantár nélkül kellett könnyű ügetnem,és egyéb hasonló feladatokat csinálnom..látták,hogy jó az egyensúlyom,és elengedtek szabadon

egyébként már rendszeresen 4 éve lovagolok

nekem barátságos,szimpatikus helynek tűnik

amikor én voltam,akkor rajtam kívül csak 3an voltak,de az egyik kislány csak pónin lovagolt,és sétáltak mellette,vagy futószárazták

érdemes kipróbálni,mindenképpen,ajánlani tudom,mert nekem nagyon szimpatikus

2017. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!