Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Részt vesz valaki a TÁMOPOS...

Részt vesz valaki a TÁMOPOS nyelvtanfolyamon? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Annál a nyelviskolánál ahol jelentkeztem még decemberben sürgettek,hogy fizessek be 4500 Ft.-ot,mert,hogy január elején indul a nyelvtanfolyam.Az összeget rohanva,gyorsan befizettem.Majd januárban közölték,hogy a tanfolyam februárban indul.Februárban azt mondták,hogy márciusban indul.Most jelenleg a márciusi indulás sem biztos.

2013. febr. 20. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én járok. December közepén kezdődött, most telt le a 30 óra, megcsináltuk az írásbeli meg a szóbeli vizsgát. Jövőhéten kezdődik a következő 30 óra. Szerintem jó nagyon, hetente kétszer járok, szuper.
2013. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nyelvre jelentkeztetek?

Én német haladóra szeretnék, de még nem indítottak ilyen tanfolyamot.

Figyelemmel kísérem a képzéseket, amint fent lesz a tanfolyam, azonnal jelentkezem.

2013. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

melyik városban és nyelviskolánál vagytok?

egyébként miért kell igy 30 órákra lebontani azt a 90 -et?

és nektek hogy történt bejelentkezés után? küldtek emailt vagy telefonáltak? mert én voltam a suliba szintfelmérőt csinálni már 2 hete de azóta se jeleztek pedig márciusi tanfolyamra szerettem volna menni :(

2013. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha nincs meg a megfelelő létszámú ember akkor nem indithatják el ,lehet azért halogatják neked ,de jó gáz hogy december óta csak igérgetnek
2013. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én novemberben elküldtem a jelentkezésemet az egyik nyelviskolához, decemberben személyesen voltam bent kitölteni a papírokat, kezdő németre szerettem volna/szeretnék menni, januárban kezdtem volna...és még mindig semmi.


Ja, és Debrecenről beszélünk. :/

2013. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig Keszthely környéki vagyok. A kezdő német és angol tanfolyamok már elindultak, de a haladóra még várni kell.
2013. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ötödik vagyok! Miután olvastam az első választ gyorsan felhívtam a nyelviskolát, mondták, hogy csúszik a kezdés, de szólnak, ha elindul. Most hívott ugyanaz az ügyintéző, hétfőn már kezdődik is! Szóval hívjátok őket folyamatosan, mert szerintem ezért jeleztek vissza nekem is. Az enyém kezdő német lesz hétfőn és szerdán. Egyébként ha figyeltétek a kommenteket a program facebook oldalán, nagyon sokan panaszkodtak, vannak olyan városok, ahol 0 fővel volt kurzus kiírva kezdés előtt pár nappal (Ózd), de pesti képzéseket meg nagyon nehezen lehet találni. Szóval két véglet van: vagy azonnal betelik a kurzus, vagy szinte senki nem jelentkezik rá.
2013. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is Debrecenben a new york nyelviksolába, haladóra jelentkeztem akkor lehet azért nem indult még.

Utolsó hozzászóló facebookon tudsz adni linket vagy nevet az oldalhoz, mert nem találom?

2013. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló! Te töltöttél ki a nyelviskolánál tesztet?

Nekem azt mondták, ha haladóra akarok jelentkezni, előtte a nyelviskolánál kell kitöltenem egy tesztet.

Írtam nekik levelet, de eddig még nem reagáltak rá.


Segítséget lehet kapni az e-tanácsadóktól is. Én felvettem a kapcsolatot a lakóhelyemen lévővel, és ő mondta, hogy a haladó tanfolyamok talán majd szeptemberben fognak indulni, amikor a kezdők már elindultak.

Figyelem a képzési oldalt, de még csak kezdő tanfolyamokat találok mindkét nyelvben.

Ha te is meg akarod keresni az e.tanácsadódat, akkor írd be a keresőbe:


Információs Társadalmi Tanácsadó végzettséggel rendelkező eTanácsadók


Mindjárt az első találat a tanácsadók listája, elérhetősége.

2013. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen voltam bent, tesztet is kitöltöttem de azóta se jelentkeztek:(
2013. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!