Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen állatot tegyek a ló mellé?

Milyen állatot tegyek a ló mellé?

Figyelt kérdés

Teljesült egy gyerekkori álmom, meg tudtam teremteni egy ló tartásához szükséges körülményeket. De csak egy lovat tudok finanszírozni, viszont tudom, hogy a lovak társas lények.


Milyen kisebb állatot vegyek mellé, hogy ne legyen magányos, amikor egyedül van?

(gondoltam kecskére, birkára, cica, kutya.. Olyan ellene, ami minimális törődést és élelmezést igényel)


2013. jún. 5. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kecske, birka, póni, szamár. Csak növényevő jöhet szóba. A kutya nem jó, sem a macska. Ezek ragadozók, a ló meg zsákmány állat, nem érezné magát biztonságban.
2013. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kecskéről én lebeszélnélek.:)) Mindenhova felugrik, átbújik, átugrik, kiszökik, lelegel mindent, nagyon nehéz vele. :D A birka jó választás lenne(mondjuk abból is kettő), igénytelen állatok, nem esznek sokat. Vagy esetleg szamár? Bár azzal még nem volt dolgom.
2013. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sheti szerűséget már 40-60-ért lehet venni. annak is kell mondjuk oltás, féreghajtó, de mégis csak egy póni, és keveset eszik
2013. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kis póni, szamár. ezekből is csikó, az még olcsóbb, kisebb.


a birkával az a baj, hogy az meg nagy nyájban érzi jól magát, egy lóval kettesben nem igazán lesznek el jól.


a kecskével meg az a gond, amit írtak, mindent tönkretesz kb...

2013. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Póniló, vagy bértartás. Egy lovat eltartani, plusz egy pónit otthon, felépíteni a tárolókat, stb. sokkal költségesebb, mint bértartásba vinni a lovat, ahol fajtársai között lehet.


Vagy vegyél mellé macskát, te meg soha többé ne érintkezz semmilyen módon se emberrel, zárd össze magad egy gnúval - kb. ugyanaz.

2013. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azokat amiket első felsorolt de inkább lovat!
2013. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!