Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lányok, nők figyelmébe....

Lányok, nők figyelmébe. Nektek lovaglás után szokott fájni a nemi szervetek?

Figyelt kérdés

Többször is éreztem lovaglás után, hogy a nemi szervem megdagadt, napokig fájt, sőt, még vérzett is. Sport nyerget használok. Néha vágtázás és ügetés közben beleütöm magam a nyeregbe, ami csak később fájdalmas. Előfordulhat, hogy érzéketlenné válik a csiklóm emiatt, esetleg felhasadhat? Mert megváltozott a formája, és a szeretkezést már nem élvezem annyira, mint régen, sőt, alig tudok elélvezni.

Attól félek, ha ez igy folytatódik, később egyáltalán nem fogom élvezni a szeretkezést, és a csiklóm érzéketlenné válik.

Pedig lovaglás közben vigyázok, felállok a nyeregben ügetés és vágtázás közben, mégis megütöm magam...

Mit tanácsoltok, mit tegyek? A lovaglást nem fogom abbahagyni, szóval ésszerű megoldást keresek.

19/L



2013. jún. 17. 00:23
1 2
 1/19 anonim válasza:
63%

Nekem is szokott ilyen lenni néha, a szeretkezés részéről 14 évesen még nem tudok nyilatkozni, de én olyankor még inkább vigyáztam.

Próbálj meg kicsit jobban koncentrálni, hogy ne üsd oda amikor kijössz az ütemből pl ügetés közben, olyankor rögtön ülj le és ülj egy pár ütemet aztán folytathatod.

Vagy esetleg beteszel oda egy kis vattát a bugyidba arra az időre.

2013. jún. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor láttam élőben lovat, így nem tudok neked mit mondani, de szerintem itt érdemes lenne egy szimpatikus nőgyógyászt keresned és kérdezned tőle (ingyenes és névtelen):

[link]

2013. jún. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tudom hogy sport nyereg alatt mire gondolsz, de ha helyesen ülsz a lovon, azaz az ülőcsonjaidon, és a hasítékon, akkor a csiklódnak az ég világon semmi baja sem lehet.
2013. jún. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
10 éve lovagolok és nem volt ilyen problémám. Max annyi, ha rosszul választottam bugyit az feltört, de az az én hülyeségem volt. Lehet rossz a technikád. Esetleg szerezz be egy bariszőrt a nyeregre. Amúgy meg régen rossz, ha odaütögeted magad a nyereghez, mert azt a ló is megérzi.
2013. jún. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Angol nyereg, és ügetésnél inkább az első nyeregkápába szoktam beleütközni... igen, szerintem is a mozgással van valami baj, bár nem tudom mit tudnék másképp csinálni. Most is 3 napja lovagoltam és még mindig fáj.
2013. jún. 17. 06:07
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha a nyeregkápán pattogsz ne csodálkozz, ha fáj. Nem kicsi neked az a nyereg? Esetleg ülj visszafutószárra ülésjavításra, inkább tanügess, amikor könnyű ügetsz ne emelkedj ki annyira. Szerintem edzővel javítható.
2013. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokott fájni....

Egyszer amikor tanultam még lovagolni beütöttem a nyeregkápába.nem volt kellemes.


Szerintem azért ütöd bele a kápába mert nem biztos az ülésed esetleg rövid a kengyeled és emiatt könnyen kibillensz az egyensúlyodból...

Kengyel nélküli munkával javìthatsz vele.futószáron,egy barát ismerős biztos van...

Szerintem nem a nyeregben van a hiba

2013. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott néha fájni, de nem annyira a csiklóm, hanem a kisajkak, főleg ha hosszú kihagyás utána megterhelő lovaglásra megyek. Az a hibám, hogy nem az ülőcsontokon ülök, hanem előrébb, "pucsítva". Szerintem neked is lehet, hogy ez a baj, próbáld meg behúzni, bebillenteni magad alá a feneked, ülj egészen a feneked hátulján, és maradj is úgy. Nehéz átszokni, ha így szoktad meg, de ha ennyire problémás, akkor muszáj lesz. Próbálj meg megkérni valakit aki lát élőben, hogy szóljon, mikor ülsz jól, ha nem érzed.
2013. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Ha a nyeregkápába ütöd, ne csak a csípőd billentsd magad alá, hanem egész testeddel menj hátrébb a nyeregben (vagy lovagolj nagyobb nyeregben) Ha nem az első kápán ülsz, és jól magad alá húzod a feneked, nem tudod beütni. :)
2013. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
63%
Nem tartod magad elég stabilan a nyeregben. Kicsit erősítened kellene. A térdeddel és a comboddal tudod magad tartani.
2013. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!