Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 17 évesen nevezhetek a Nemzeti...

17 évesen nevezhetek a Nemzeti Vágtára?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a korhatár 18 év, de a kis-huszár vágtára ha jól tudom 16 éves korig lehet nevezni... Idén lenne lehetőségem indulni a nemzeti vágtán és ha valaki megmondaná, hogy szülői beleegyezéssel lehetséges lenne-e indulnom. Köszönöm a válaszokat. :)

2013. jún. 20. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, de ha komolyan gondolod a galopp-sportot, akkor zsokénak mész, nem nemzeti vágtára, az mindennek a legalja, nem véletlen volt az sem, hogy anno kibelezett egy lovat a pocsékul felépített fal...

Mindenesetre lehet, már el is késtél, vagy nem tudom, most lesznek még csak a selejtezők? Ha igen, akkor a legjobb, ha felhívod a szervezőket, mert ők tudják a legbiztosabb információkat mondani, mi mondhatjuk, hogy 2 éve így volt, 6 éve meg úgy, állítólag 10 év múlva meg az a terv, hogy... Érted. :)

2013. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még csak most kezdődnek a selejtezők, és azért kérdezem mert kaptam egy ajánlatot, és szívesen kipróbálnám. :) Nem galoppban gondolkozok, díjugratásban versenyzek, csak megörültem ennek az ajánlatnak és elindulnék ha lehetséges. Köszönöm a választ!
2013. jún. 20. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki még 14 sem volt amikor indult valami pónisban egyik évben. Gondolom szülői beleegyezés kell, meg tömérdek pénz, mert a nevezés nem 1-2, és nem is 10-20 ezer forint.
2013. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok ezekkel, olyan ajánlatot kaptam hogy a nevezéssel foglalkoznom nem kell.(Szóval szerencsésnek mondhatom magam. :)) Már régóta nézegettem a szabályzatot, nagyjából képben vagyok mi, hogy is van, csak ebben nem vagyok biztos, hogy ez lehetséges-e. Köszönöm!
2013. jún. 20. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Nevezéssel kapcsolatos kérdésekben ez az úriember az illetékes, írj neki vagy hívd fel holnap délelőtt, hogy ilyen esetben mi van: (forras: [link]

Nevezés

nevezes@vagta.hu

Bendes Csaba

+36 70 235 4068


Arra készülj fel, hogy kemény menet lesz, még a selejtező is, lehet, hogy beszorítanak, rád másznak, ezeket a helyzeteket tudni kell kezelni.

2013. jún. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! En ugy tudom, hogy 18 éven aluiaknak tilos a részvétel.
2013. jún. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Szerintrm semmilyen beleegyezessel nem tudsz indulni(legalabb is Srbijaban igy van), de hogy Madarskiban, hogy van... fingom sincs. Szerintem ez az egesz lokinzas, ne tedd ki ennek a llovadat! Nagy a baleset lehetoseg is, ezert szerintem keruld a nemzeti vagtat! Magad miatt is! De ha megsem igy dontesz akkor lehetoleg ne sajat loval indulj, mert a felkeszites es aa versenyzes tonkre teszi a labat!
2013. jún. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ,hogy kishuszár vágtára jelentkezhetsz. Pl.: Hatvani elővágtán még lehet jelrntkezni. Nem akarok nagy vitákba belebonyolódni , de a kibelezett ló sztori , egy nyitva felejtett ajtó miatt volt. Szóval nem a pálya volt szar hanem volt egy köcsög biztonsági ember aki nem tud normálisan egy kiskaput becsukni.
2013. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. jún. 21. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!