Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Haflingi csődörnek milyen...

Haflingi csődörnek milyen szín állna jól?

Figyelt kérdés
Van egy hafi csődöröm, most királykék fülvédője, és piros izzasztója van, de ezek annyira nem passzolnak, meg elég használtak is már, újat szeretnék neki. Csak izzasztó és fülvédő van rajta, nem kell neki fásli, ínvédő, pataharang, mittudoménmi, tud vigyázni a lábára, sose lépett eddig rosszul, akkor meg nem akarom fölöslegesen öltöztetni. Fekete nyerge és szügyelője van, és fekete-ezüst csillogós homlokszíjú kantárja. Ti milyen színű felszerelést vennétek neki?
2013. jún. 22. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

A patkó a ló patájának földdel érintkező részén helyezkedik el, így képtelenség hogy a patkóval ott üsse meg a lábát ahol az ínvédő védi. Karámban nyilván nem teszed rá, így akkor egyész nyugodtan okozhat sérülést. Patkó miatt eegyedül a pataharang ajánlott főleg ha hátul is vasalva van. Jó lenne ha tisztában lennél iylen alap dolgokkal ha már lovat tartasz. Szeretem hogy boldog boldogtalan ínvédőzik pedig ha már az inaknak védelemre van szüksége pályamunkánál sokkal hasznosabb a fásli.

Javaslom nézz utána, hogy lép egy ló.

2013. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem láttad az enyémnek a lábát, én óvatosságból teszek rá. Meg tudja ott ütni, ott voltam mikor megütötte, és nem tudott ráállni, és a csontkinövés miatt már sokkal könnyebben üti be. Karámban is rajta hagyom lovaglás vagy fürdetés után, amíg meg nem hempereg.
2013. aug. 2. 22:50
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
súlyos hiba, ha rajta marad elszorítja a lábait. ha ennyi érzékeny lábai vannak javaslok egy hozzáértő dokit, de ha ennyire nem hiszed el akkor tedd mégjobban tönkre, végülis biztos rosszul tudja a diplomás állatorvos...
2013. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam az előbb is, addig hagyom rajta, míg hempereg. Ha megvolt, leveszem, mert csak hempergésnél scapja össze. A diplomás állatorvos biztosan elég okos ahhoz, hogy látatlanban ne basszon le másokat, hogy tönkreteszik a lovukat, pár sor infó alapján. Látta orvos, kezelve, röntgenezve volt, és ha patkolva van, ínvédőzni kell és fogom is.
2013. aug. 2. 23:37
 15/15 KeepCalmAndGallop :D válasza:
Szerintem leginkább a piros..
2015. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!