Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Már a sírás kerülget a gondola...

Már a sírás kerülget a gondolattól is. Mikor lesz normális?

Figyelt kérdés
Holnap edzésem lesz, én vagyok az a lány, aki rengetegszer leesett már a lováról. Hat hét alatt hatszor.. Már nincs kedvem visszaülni. Eddig minden esés után visszaültem. Most viszont nemrég leestem kétszer is terepen. Eddig terepen sosem estem. Kezdő lovasnak mondanám magamat, az edzőm szerint rájött a ló, hogy könnyen letesz a hátáról és mindig meg is teszi. Úgy estem le, hogy a ló térdre esett, másodjára pedig olyat kirúgott, hogy leestem, mindkettő vágtából : ( Második felállásnál elsírtam magam, nem tudtam fent maradni. Nagyon szeretném, ha sikerülne, de nem úgy, hogy fent maradok, ha a ló le akar dobni, hanem úgy, hogy a ló ne próbáljon meg ledobni. Most már nem is érzem magamhoz közel a lovamat. Az edzőm azt akarja, hogy holnap felüljek rá, de ő még nem dolgozott a lovon. Félek és nem szeretném. Mit mondjak az edzőmnek?
2013. jún. 25. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorolj GYAKOROLJ ÉS GYAKOROLJ ne agódj ha leesel ne törődj vele előbb utób ha mindíg vissza ülsz és ugyan úgy folytatod a lovad rájön hogy ezzel semit nem ér el! kérlek írj priváltba és ott többet tudok segíteni ird le részletesen az eséseket és akkor ott majd segítek!
2013. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Neten ezt senki sem fogja megoldani neki, hiába ír részletesen akármit is, ezt élőben kell látni, csinálni, és csak jó edző segíthet, a mostani meg, ha eddig nem tűnt fel neki, hogy gáz van, egy bal... Keress másik edzőt.
2013. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek minden válaszolóval! TUL NAGY FALAT ez a ló neked... Vagy érdemesebb lenne valiki nagyobb tudásu lovast megkérni hogy rakja rendbe a lovat! Válts edzőt mert a mostani nem valami fényes!
2013. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!