Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi erről a véleményetek? (Fotó)

Mi erről a véleményetek? (Fotó)

Figyelt kérdés

[link]

Vélemény? (Nem én vagyok az!!)

Ez az "akadály" 50 cm-es.


2013. jún. 26. 15:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
"lovakat tör be" Aha,oké,aki ért hozzá ,nem betöri inkább belovagolja,és nemcsak a szóhasználat szebb,hanem a módszerek között is van különbség. De ahogy elnézem ezt az "ugró" képet pfffff Ínvédő mért nincs a lovon? Az üléséről inkább semmit... Ezzel a stílussal ha nem akarja magát megszégyeníteni ,ne is menjen se rajtengedélyre,se pedig semmilyen komolyabb versenyre.... Konkrétan semmi térdtámasz vagy valami,ha valamit csinál a ló csak úgy repül le róla.
2013. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én sem így fogalmaztam volna hogy "lovakat tör be" csak én őt idéztem.
2013. jún. 26. 20:04
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze,én is rá értettem :) súlyos eset lehet
2013. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jajj Őt én is láttam: "lovak betörését vállalom, most is 3 éves csikót török be" Mivaaaan? Néztem az adatlapját....te jó ég....hagyjuk inkább....én meg szívom a kisujjamat a lovas sulimmal míg ez csikók "betörését" vállalja??? Ch. Am mi a gáz a képen??? Öhm...hm...hát őőőő...MINDEN!
2013. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy felelős lovas nem ugrat gyümölcsösládára rakott lécet, mert baromira balesetveszélyes - a lóra nézve is!!! Nem véletlenül határozzák meg nemzetközileg az akadályok milyenségét (rúd, kanál, stb.)

Az is jól látható, hogy a kislány életében nem tanult lovagolni (ha igen, akkor tiszteltetem az edzőjét és ugyan mutassa már meg, hol szerzett hozzá képesítést, az ecserin?), gyakorlatilag egyetlen testrésze sincs a helyén.

Harmadik: kérdeztetem a kedves szüleit, tudják-e, mit művel kicsi lánykájuk lovaglás címén? És szeretnének-e egy szép napon kapni egy telefont, hogy ugyan szíveskedjenek már befáradni a kórházba, ahol fejsérüléses gyermekük fekszik?

2013. jún. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ismertem egy hasonlót, két székre feltett egy rudat és ugratott. A lovát sikerült egy életre lesántítani, neki szerencséje volt, nem lett komolyabb baja, pedig mondanom sem kell, ő sem viselt sem kobakot, sem csizmát, sem lovaglónadrágot. Hiszen a farmer és az edzőcipő divatosabb...
2013. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
rühellem a lovakat.
2013. júl. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

:D Kérdezte valaki hogy szereted e?

Mit kezdjek/Kezdjünk azzal hogy nem szereted? :O

2013. júl. 8. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!