Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem vagyok nagy erre a pacira?...

Nem vagyok nagy erre a pacira? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy már egy éve lovagolok egy nagyon pörgös paint horse pacit, és én magasabb vagyok (169 cm) ő pedig csak 155 cm magas. így kép alapján nagy vagyok rá? Mert valahol azt olvastam hogy ha a hasa vonaláig ér a lábunk, az a pont jó :D

Kép:

[link]


2013. jún. 27. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ló :) szerintem pont jó, nem vagy rá nagy.
2013. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) igen nagyon szép paci, hát még mennyire jó ugró paci :) eszméletlen nagyokat tud ugrani:D
2013. jún. 27. 12:46
 3/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Versenyre jársz/jártok vele ?
2013. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, járunk :)
2013. jún. 27. 12:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a ló szép, hanem az is aki lovagolja ;)
2013. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát ööö köszönöm.
2013. jún. 27. 12:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is pont jó!

És nagyon tetszik a paci :)

2013. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pivekla ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy rá nagy, szép páros.

Kantárral viszont ne engedd legelni, balesetveszélyes. A képen is látod hogy kilóg a szájából, nem tudja lenyelni rendesen.

2013. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Eszméletlen gyönyörűek vagytok! Milyen szép az ülésed te jó isten.:O Ne aggódj tökéletesen össze passzoltok, pont jó vagy rá, de próbálj meg már nem nőni.:D

További sok sikert és eredményes versenyzést kívánok nektek! És köszönöm hogy megosztottad ezt a remek fotót, tényleg a lélegzetem is elállt! Jó látni hogy vannak még igényes és lovagolni tudó, lovasok is ebben az országban...

2013. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szépek vagytok, kb addig jó a lovas a lóra, hogy a bokája fölött egy picivel a hasa alá ér. Az még oké onnantól már kezd szemmel láthatóan aránytalan lenni a dolog
2013. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!